Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2017
67
145
33
47
kingston
:kafa::objesen::rasta::wave::let:Pozdrav!:vutra:mislim da na prostoru balkana napredak marihuane je jako mali ,ubiti nevjerujem da ce se ubrzo desit legalizacija jer starije generacije su velke konzerve sta se bilo cega novog tice a pogotovo onoga kaj su im govorili da je droga. Na vutru org sam naletio trazeci mjesto di mogu saznati vise o marihuani.Mislil sam da znam puno dok nisam poceo citat i skuzio da mi je znanje povrsno .!!!! Sve pohvale vutri i ljudima koji ju cine dobrom organizacijom
 
20.08.2017
67
145
33
47
kingston
Ne brini radim vec 9 god vani a sad je prvi indoor preso pola a nemam iskustva unutra pa ce mi svaka pomoa bit potrebna . HVALA NA BRIZI KOMPA I sorry ak je spamam temu al moro sam se zahvalit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kakadu063
28.09.2017
13
48
13
WW
Veselo svima.
iza mene je jedan poluuspjesni grow napusten pred sam kraj negdje pocetkom prosle godine...u tom procesu koji se odvijao poprilicno stihijski i napamet kasno.sam skuzija blagodati ovog foruma..ali sam skuzija. a sto reci..hvala svima (iz vremena ruza), fruit punch je tu, led panel na putu kao i grow box..otvorit cu dnevnik cim sve kompletiram pa se dopkamo.
Pozdrav
 
09.10.2017
8
17
3
Pozdrav svima evo i ja da se predstavim ..duze vreme pratim forum ali sam se tek sad registrovao...od pocetka godine redovno konzumiram magicnu biljku pre toga ponekad nekoliko puta mesecno..imam 18 godina i konoplja mi pomaze dosta opusta me ...4. sam godina i jak vrlo dobar ucenik ...preferiram rep i trep muziku i crnacki rep(old school gangsta rep ali i "novije"kendricka l itd.. volim naduvan gledati filmove slusati muziku komunicirati s ljudima i sve ostalo ..znam da sam se raskenjao previse ali jbg braco :razvaljen:::gled:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav dobri ljudi,
Moje ime je Mr. Smooke, duvam vutru vec 17 godina, dobrog i vedrog duha sam,
volim upoznavati dobre ljude (a vidim da vas ovdje ima jako puno)

Sadim vutru zadnjih osam godina (sve sto sam naucio o vutri je bilo iz knjiga)
znam dosta toga, vise volim bio uzgoj nego s umjetnim gnojilima.
Zivi i veseli bili:razvaljen:::banana_rasta::spliff: