Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sha

01.03.2009
2
1
0
39
U potrazi za "weird designom" izbacilo mi ovu perverziju francuskog zardinijerstva


iz sve i svasta foruma . . . .

Kad ono, wtf, gdje me nadje :popworm: JUPIIIIIIII !!!!! :love001:
Duvam 8 god, uz odgovornu apstinenciju zadnje 2 sto usljed ciscenja organizma i
psihe sto usljed iskustva s robom slabe kvalitete. Bar sto se tice mojih standarda.

Al istini za volju, u malom mozgu zvoni da je vrijeme otarasit se puritanskih impulsa,
zarit rucice u zemljicu i vidijet koliko je duboka zecija rupa a cija je trava zelenija :alien555:

Zato ekipo, hvala sto postojite
a nakon sto sam se tu na sajtu nacitala o ovoj dragoj biljcici, mogu samo reci,
hvala njoj sto postoji.
 
19.03.2009
7
3
0
43
Google my friend :)

Slucajno naletio na forum....poceo citati...citati....citati.....(danima) i nakraju se odlucio prikljuciti jer je ovo jedno od rijetkih mjesta gdje mozes podrzati legalizaciju i naci istomisljenike...a i naucio sam tonu stvari.......keep up the good work !!!!!
 
20.03.2009
16
1
0
39
veliki pozdrav cjeloj ekipi,ja sam iz hercegovine,u zg sam 5god.pusim7-8 godina.pusio sam nedavno neku sjemenaru ,niklo mi je u saksiji kraj palme 5-6 sjemenki prije desetak dana pa sam guglo i doso do vas:sun2:.isprva sam sjemenke mislio dignut do neki 10ak cm i presadit negdje vani da se bore.medjutim ovde sam naso puno korisnih savjeta za indoor i malo po malo kroz par dana bi trebo skucat box,ima tema u dn uzgoja.zelim jos nadodati da je sajt za 10
 
21.03.2009
6
1
0
48
slucajno, sa haverom prico nesto, i on mi kaze za vas.... nema sta pravo ste jaki... evo bas jutarnji palim i nesto kontam, ovaj SSL valjda radi posto sam paranoja prava.... pozdrav svima koliko vas ima
:wave:
inace dolazim iz Sa.
bavim se naucnim radom i posmatranjem svijeta........
 
19.05.2009
4
0
0
44
Pozdrav svima iz Novog Sada...Link za ovaj forum sam nasao na forumu sajta Galaksija (nadam se da nije spam) i krivo mi je sto nisam ranije znao za ovaj forum.Pusim sigurno vec 8-9 godina sa mojom ekipom i moram priznati sve losiju robu u poslednje vreme.Vidim da je ovde dobra ekipa,ima svasta pametno procitati i nadam se da cu doprineti sve boljem kvalitetu ovog foruma...I tako,drago mi je da sam ovde.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
javljam se iz ljubljane, ovakav forum sam trazila na nekim slovenskim sajtovima i smorila se, lozim se na prirodu i nerviram se sto se konoplja ne upotrebljava za gorivo, papir, tekstil, delove avtomobila i hranu i svasta, a ovo sam nasla na google trazeci nesto o spanskoj musici, jer sam prethodno trazila crni okvir za tablice bez reklama na nekoj online prodaji i tu su prodavali neke spanske kapi od nekog bilja i nije mi bilo jasno dali je to spanska musica ili je ipak to neka zivotinjica kao sto sam znala od pre, al od vutre coveku ode d particija..
uostalom, dobrodosla ja i veliki pozdrav svima
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
Šaman Šandor;104115 je napisao(la):
Dobrodošla
Ali pripazi španska mušica može biti dosta opasna stvar koliko znam

ma gde mi to u zivotu treba
samo sam proverila za ove kapi, propagandnu prevaru
inace tnx
 
02.06.2009
1
0
0
58
Cao ekipa, bas super ova stranica. Ja u becu, smaram se sa jodlerima i duvam skupu travu. Srecom Prekomurje je u blizini. Ajde zivili.
 
22.06.2009
2
0
0
33
heh, jos prosle god. sam trazio nesto za outdoor uzgoj i slucajno doso do vas...a sad se pre nekoliko dana sjetio vas pa reko ajde da ponovo pogledam i sad sam naso puno zazanjimljivih tema pa se odlucio reg.
 
28.06.2009
4
0
0
41
pozdraf svima tu, živim u zagrebu i pun mi je k*** davanja pola place za gens...

stranica je jebena :thumb:

htjeo bi uzgojiti domaće i to prakticirat do daljnjega, iako uopce nemam nikakvog iskustva sa biljkamama
 
29.06.2009
1
0
0
42
Pozdrav, pisem iz Chicaga, inace sam iz Srbije (Vojvodina), zanima me da li ima jos nekog iz USA?
Puno pozdrava svima, dugo sam pratio ovaj forum i ne mogu da se setim kako sam dosao do njega