Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2008
17
3
0
44
Evo ja naletio na ovaj site trazec informacije za outgrowing. Sta jos rec, pusim travu vec 3 godine, uzgajam travu vec 3 godine, jos malo pa cu dobit urod od ovogodisnje sadnje, i jako se veselim tome
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
rođen sam u bolnici, u slavoniji, duh me dovuko vamo da me neshto nauchi, ponekad se zbog toga osjecham se ko psich na uzici, ali shvacham da to radi za moje dobro pa mu udovoljavam, po prirodi sam pas, nelajem puno al zato serem sve u 16, tražim mudrost i volim ratovat sam sa sobom, prije svega volim život, make tea not war!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
natura je napisao(la):
javljam se iz ljubljane, ovakav forum sam trazila na nekim slovenskim sajtovima i smorila se, lozim se na prirodu i nerviram se sto se konoplja ne upotrebljava za gorivo, papir, tekstil, delove avtomobila i hranu i svasta, a ovo sam nasla na google trazeci nesto o spanskoj musici, jer sam prethodno trazila crni okvir za tablice bez reklama na nekoj online prodaji i tu su prodavali neke spanske kapi od nekog bilja i nije mi bilo jasno dali je to spanska musica ili je ipak to neka zivotinjica kao sto sam znala od pre, al od vutre coveku ode d particija..
uostalom, dobrodosla ja i veliki pozdrav svima

kako ne nadje konoplja.org ?

dobrodošli svi novi :sun2:
 
31.08.2009
38
4
0
36
Alo..

Imam 22, dolazim iz Splita, "dišem" oko 2 godine... site je groovy, nadam se ugodnom čitanju, razmjeni iskustava, novim saznanjima, i te de, i te de... zasad toliko.
 

Zeo

13.10.2009
11
0
0
50
Pozdrav iz Banja Luke, nažalost iako je reljef dobar, društvo nešto nije, ali nema veze, ja bih radije sad bio u Švici ili Holandiji ili u SFRJ, ali šta ćeš.
Prvi put sam probao 1993, a već 1995 imao svoj gras, tako i naredne dve godine, kg po godini bio je maksimum. Nažalost pošto nisam imao novaca, ja sam tada bio u krugu drugova ili prijatelja i prodavao, što nikomu ne preporučujem, jer konoplja nema cijenu kao prvo, a dalje neću navoditi razloge. Prestao sam sa uživanjem oko 1999 tad sam pušio 2-4 na dan, zajedno sa studijem, osjećao sam da trebam prekinuti, da mi Bog to nalaže poradi životne borbe i istine o svemu. I uistinu borbe je bilo, u kojoj sam eliminisao sve svoje slabosti. Eto bilo mi je lako prekinuti sa kanabisom, tu Bog mora pomoći. Kakogod ja niosam nitko da u ovom mračnom svijetu donosim svjetlost, već pre da otkrijem svjetlo u sebi i da idem za istinom, a istina jedna od njih je i Konoplja. Šta sve ta biljka zbog svoje dobrote ne trpi, ali trpe i pošteni ljudi i ljudi koji traže dobro. Danas zbog zdravlja osječam potrebu za konopljom, jer ona je smatram genetski utkana u humaniti, nadam se da će mi jednog dana opet doći u naručje i tome se radujem, a strpljenja imam, možda još nije vrijeme, ima još nekih stvari koje trebaju proči, možda da nisam čist ne bih istinu ni mogao zastupati, jer rekli bi ''gle narkoman'', ovako svojoj 10-godišnjom apstinencijom ja im prkosim istinom i zagušujem grlo protivnicima konoplje, ali nema tu borbe, to će proći i nadam se ja ću potajno u miru, ograđen pušiti i tako ozdravljati tijelo na prirodne impulse.
 
30.11.2009
1
0
0
42
znam za sajt duze vrijeme...samo vec sam na brdo foruma pa nikako da se dovucem tu hehehe...
ali evo trebale mi neke info o pejotlu i njegovoj braci pa naletio na vutru i odlucio da je vrijeme da se pojavim i ovdje....
palac gore odlicni ste puno kvalitetnih informacija....

vidimo se...pozz
 
03.12.2009
7
0
0
39
pozzz svima, ja sam Milan ( Ragga ) iz Srbije, nasao sam vas tako sto sam u googlu ukucao " najbolji uslovi za kucno uzgajanje marihuane " ili tako nesto, ne secam se bio sam mrtav napusen, pa ono.... sta ja znam sta da vam kazem, drago mi je sto sam nasao skup ljudi koji dele istu ljubav kao i ja prema ovoj posebnoj biljci i ono imam 25 godina, varim gras od svoje 15 godine , ovog leta sam napunio 10 godina staza, pa bi mogao da dobijem neku titulu :p ( salim se ) nisam se jos bavio uzgajanjem, ali me je sve veca pljacka pri kupovini vutre naterala da se bacim i u botanicare, pa sam pre desetak dana bacio 2 semenke na vatu cisto da vi'm kako ce to da funkcionise.... i zasad sam i vise nego zadovoljan razvitkom mojih mezimica :))) puno pozdrava za sve vutropuhace za sve vas.... nadam se da cemo se fino druziti i razmenjivati iskustva .....
 
03.12.2009
7
0
0
39
1-2 -1-2 u mom kraju to se zna! ko je naverana protuva sto duva kao promaja : ) nek svi vide , nek svi znaju, kad mi niknu biljke lebdecu po raju....
 
03.12.2009
7
0
0
39
bolje vas nasao.... ma bas me briga, ionako svi oni koji me poznaju, znaju da duvam po ceo dan, pa nek to saznaju i oni sto me ne poznaju :)
 
29.01.2009
43
1
8
33
haha,lud si frenki.Nebitno to sto pushish i sto se deklarishesh kao pothead ali posadio si semenke zbog toga mozhesh najebati.
Ajd da i ja kazhem odakle sam da ne spamujem.
Necu navesti grad al' cu reci da zhivim u jednoj varoshi po sred Vojvodine u Bachkoj.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
dobro dosli svi novi clanovi,mislim da slika nije ok.jos ako mislis saditi moglo bi te kostati al kako hoces,pozz