Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Corto Maltese je napisao(la):
Pozdrav svima.Imam 23 godine ,vutru pusim vec 4 godine ,a sto se uzgoja tice ,bilo je par uspesnih outdor-a ali sto se tice in-a za to tek slede pripreme :) Za sajt sam cuo od ortaka ,pa rekoh sto da ne ,posto je uvek pomoc iskusnih grower-a itekako potrebna.Sto se ostalih stvari tice,sviram gitaru,studiram i sakupljam stripove i sve sto ima veze sa njima.Toliko od mene ,sve sto vas interesuje pitajte. :)


Imas li u kolekciji Tehnopape:

http://www.happynovisad.com/strip/predstavljamo-tehnopape.411.html


eee ako nemas svih 6 serijala tehnopape onda.... :)
 
17.02.2011
3
0
0
40
ej,,nasao sam vas preko jednog starog rasta frenda!!!!!!pozdrav svim ljubiteljima ove dragocjene biljke!!!pozdrav od trdog!!!!!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Pozdrav svim ljubiteljima najdraže nam biljke :)

Nakon 10 dana intenzivnog čitanja ( cura misli da sam poludio hehe) vrijeme je da se predstavim. Iz Zagreba, srednje tridesete, vutru pušim pa skoro trećinu života, a planiram do zadnjeg udaha ( nadam se da sam sada negdje na pola puta ... :) Forum je odličan, pregršt korisnih informacija no najviše me je oduševio stav većine članova i samo ozračje na forumu, osjećam se kao doma ovdje i prije nego što sam se regao... Veliki respekt imate od mene i naklon do poda....:respect:
Idući tjedan krećem u svoj prvi indoor grow upravo zahvaljujući Vama ( na one slike iz dnevnika uzgoja malo tko može ostati ravnodušan..) Nažalost neznam koliko mogu biti ja Vama od koristi ali znam da je meni Vaša pomoć neophodna. Ako zapne ( a svi znamo da će zapeti hehe) bit će pitanja ...

Do čitanja i live long and prosper :leafblunt:
 
06.03.2011
8
1
0
39
Pozdrav ljudi!
Eto da i ja kazem par rijeci o sebi; Lokacija balkan, 26 godina, bio i prije regan na forumu,ali samo pratio, neko vrijeme nisam bio online, pa tako i acc nestao iz moga uma.
Radim kao administrator u jednoj it firmi, a vutra mi sluzi za svakodnevno oslobadanje od stresa (citaj miran san) kojega na poslu ima previse . ;)
Kao hobi se bavim izradom drvenih maketa, te uzgojem bonsai drvca (kada prilike dopuste i necu morati puno putovati radi posla krenuti cu i sa uzgojem meni drazeg "bonsai drvca" :)
Radite stvarno dobar posao ovdje kao jedna velika obitelj i jako ste zanimljivi za citanje, posto sam do sada nasao sve sto sam htjeo pitati u nekoj od tema eto i nisam toliko aktivan, a da ne radim double post bezveze..
Keep up good work i do citanja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Super Ime je napisao(la):
Pozdrav ljudi!

posto sam do sada nasao sve sto sam htjeo pitati u nekoj od tema eto i nisam toliko aktivan, a da ne radim double post bezveze..
Keep up good work i do citanja!

:clap::thumb::signs046:
 
13.10.2010
5
2
3
35
Pozdrav citavoj ekipi sa sajta.. pozdrav i administratorima moderatorima i svih aktivnim clanovima posebno..
Dugo citam forum i nekada sam visio po njima, u zadnjih pola godine jedini forum koji posjecujem je vas i ne cini mi se kao da gubim vrijeme kad ga citam.. Nisam osjecao potrebu da pisem bilo sta jer je sve lijepo objasnjeno.. Ali odlucio sam se za indoor i ozbiljno sam mu se posvetio procitao pola foruma, nabavio opremu i cini mi se da ce uskoro dnevnik pa evo da se upišem..
eric.. xD