Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Dobro nam dosao... Lijepo nam je vidjeti kad netko prvo cita, pa onda posta...

Nadam se da cemo uskoro pratiti tvoj grow i da ce biti uspjesan... =)
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Pozdrav ljudi. Dolazim iz Hrvatske i citam forum vec par mjeseci pa se odlucio regat. Mogu samo pohvale reci za sajt, svaka cast i samo dalje sa radom. Nisam se ranije registrirao zato sto sam na sve sta me zanimalo nasao odgovor na forumu. Evo sad i ja mogu pridonijeti napretku sajta i mozda nekom pomoc, a siguran sam da ce i meni pomoc trebati posto sam u grovu neiskusan, a bas sam u pripremama sa nekom domacicom. To bi sve u svemu bilo to s moje strane i jos jednom pozdrav.
 
06.04.2011
3
0
0
42
pozdrav iz hrvatske!
želim pozdraviti sve admin i ostale članove, saznao sam od kolege da se tu pored savjeta za uzgoj vutre mogu dobiti i korisni savjeti za uzgoj gljiva. nakon 2 mj. proučavanja materije i vaših članaka mislim da sam spreman početi, nadam se da sam na pravom mjestu i da vas neću udavit pitanjima
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Mi se ovdje bavimo iskljucivo kanabisom i ne diskutiramo o ostalim prirodnim i neprirodnim supstancama...

Preporucam ti da potrazis na nasem sestrinskom forumu sto god te zanima, oni se bave takvim stvarima... =)


http://www.themajka.com
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Cartman011 je napisao(la):
Pozdrav citavoj ekipi sa sajta.. pozdrav i administratorima moderatorima i svih aktivnim clanovima posebno..
Dugo citam forum i nekada sam visio po njima, u zadnjih pola godine jedini forum koji posjecujem je vas i ne cini mi se kao da gubim vrijeme kad ga citam.. Nisam osjecao potrebu da pisem bilo sta jer je sve lijepo objasnjeno.. Ali odlucio sam se za indoor i ozbiljno sam mu se posvetio procitao pola foruma, nabavio opremu i cini mi se da ce uskoro dnevnik pa evo da se upišem..
eric.. xD

evo tebi jedan rep +
dobro nam došo i ljepo je vidjeti da neko prvo čita pa onda se prestavi
još ka tome priprema dnevnik
bravo,bravo
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
herb-o-logist je napisao(la):
Pozdrav ljudi. Dolazim iz Hrvatske i citam forum vec par mjeseci pa se odlucio regat. Mogu samo pohvale reci za sajt, svaka cast i samo dalje sa radom. Nisam se ranije registrirao zato sto sam na sve sta me zanimalo nasao odgovor na forumu. Evo sad i ja mogu pridonijeti napretku sajta i mozda nekom pomoc, a siguran sam da ce i meni pomoc trebati posto sam u grovu neiskusan, a bas sam u pripremama sa nekom domacicom. To bi sve u svemu bilo to s moje strane i jos jednom pozdrav.



i tebi jedan rep +
 
08.04.2011
16
4
0
44
Pozdrav svima iz sunčane Tuzle :))
Pratim ovaj sajt već godinama ali budući kako u zadnjih par dana nevjerojatno mnogo čitam sa istog odlučio sam se i registrovati. Inače budući inžinjer elektrotehnike (nadam se), ljubitelj dobrog zvuka i softificirane tehnike.. Krenuo sam u uzgoj prije 7 dana pa ćem oda vidim što i kako.. Neću puno postavljati pitanja (o tom po tom) jer sam u zadnje vrijeme znao da čitam tako da kada jednom pogledam na sat ono 22:30 nisam se ni okrenuo kad ono 02:30 :)))

Ove godine uzgajam iz dva razloga prvio je (ne)dostupnost trave u Tuzli (mislim ima li nije to više to) a drugi, daleko jači razlog jeste količina iste.. Dok se prije 6-7 godina za 10 KM moglo dobiti vutre koliko i kada bi se sav čaj istresao iz kutije u zadnje vrijeme za 15 KM ne dobijete ni za jednog jedinog 'čistaka'. :((

Inače sijao sam priej jedno 4 godine ali tada nisam imao pojma.. Tik u uz kuću "drvo je izraslo skoro 3 metra u visinu" (njih 4 komada) nisam znao koje su ženske ni koje muške (mislim da su sve bile muške), počeo da pušim čim su se hedovi pojavljivali, nisam imao pojma o periodu cvjetanja... ali.. zahvaljujući vama od ove godine druga priča.. stoga neću puno duljiti..

...ugodan ostatak dana i pozdrav svima ;)))
 
07.04.2011
28
18
0
47
Uz djoint vas pozdravljam.....
Vec godinama pusim travu a prije 2 mjeseca sam se odlucila da krenem sa autoprodukcijom. Posto uopste "nemam ruku" za bilje pocela sam se vise interesovat kako sve to funkcionise i malo su mi sad jasnije te stvari oko ishrane, svjetlosti, zraka, vode, Co2, potrebama biljke i uslovima koje ja treba da joj obezbijedim. Igrom slucaja dobijem i skoro svu opremu za moj indor. Nabavim ostalo i opet igrom slucaja dobijem 2 biljke spremne za cvijetanje. Vec je sedam dana kod mene i za sad se dobro drzi :)
Zivim u francuskom govornom podrucju i vecinu informacija sam prikupila na frankofonim forumima (a i Mr Green i "I grow cronic") pa sam pokusala da nadjem nesto na nasem jeziku i tako padnem na Vutru :) Da ne bi sad sve citala bez ikakvog pozdrava svim clanovima koji su doprinjeli da ovaj site postoji i od kojih cu svasta nesto naucit :) evo predstavljam se :) i pozravljam vas :) i zahvaljujem

Sangrow
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
sangrow je napisao(la):
Uz djoint vas pozdravljam.....
Vec godinama pusim travu a prije 2 mjeseca sam se odlucila da krenem sa autoprodukcijom. Posto uopste "nemam ruku" za bilje pocela sam se vise interesovat kako sve to funkcionise i malo su mi sad jasnije te stvari oko ishrane, svjetlosti, zraka, vode, Co2, potrebama biljke i uslovima koje ja treba da joj obezbijedim. Igrom slucaja dobijem i skoro svu opremu za moj indor. Nabavim ostalo i opet igrom slucaja dobijem 2 biljke spremne za cvijetanje. Vec je sedam dana kod mene i za sad se dobro drzi :)
Zivim u francuskom govornom podrucju i vecinu informacija sam prikupila na frankofonim forumima (a i Mr Green i "I grow cronic") pa sam pokusala da nadjem nesto na nasem jeziku i tako padnem na Vutru :) Da ne bi sad sve citala bez ikakvog pozdrava svim clanovima koji su doprinjeli da ovaj site postoji i od kojih cu svasta nesto naucit :) evo predstavljam se :) i pozravljam vas :) i zahvaljujem

Sangrow

ohoo :sun2: Welcome :hippy:

A ako zapneš negdje ili imaš koje pitanje koje bi moglo zahtjevati odgovor
vrlih stručnjaka ovog dragog nam foruma, slobodno priupitaj pa će se sigurno
naći neki vitez na zelenom zmaju da pohita djevi u pomoć :vb_kez:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
He-Man je napisao(la):
A ako zapneš negdje ili imaš koje pitanje koje bi moglo zahtjevati odgovor
vrlih stručnjaka ovog dragog nam foruma, slobodno priupitaj pa će se sigurno
naći neki vitez na zelenom zmaju da pohita djevi u pomoć :vb_kez:

Hi,hi,hi....Bravo He-Man!

Dobro nam došla Sangrow!
 
07.04.2011
28
18
0
47
:) Hvala na dobrodoslici :) Pitanja imam svaki dan po nekoliko pa pokusavam da prvo potrazim odgovore na forumu al mi se cini da je najbolje da zapocnem neki dnevnik pa da se malo posavjetujem sa vrlim uzgajivacima :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Pozdrav i dobro došla.Samo ti otvori dnevnik :) a vrli uzgajivači će se raspisati već,...čim osjete ženski miris u tvom boxu,hehe
 
06.04.2011
35
4
0
45
Rodjaci ovaj sajt sam naso na pakovanju rizli pre nekoliko godina ali sam se tek sada registrovao jer sam preso na indor uzgojpa sam resio da se obrazujem i konsultujem sa kako vidim pravi majstorima.pozdrav svima iz nisa