Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Dobar dan svim starim i novim članovima ovog divnog foruma....znam da je otrcano više ponavlljati,ali ipak moram...evo i ja kao i mnogi vec duže vrijeme pratim forum pa eto da se napokon i registriram :D Nadam se druženju,pomoći i razmjeni informacija o svima nam dragoj biljci radi koje ovaj forum i postoji.Dosad vec imam par jako uspjesnih growova pa cu valjda biti od neke koristi manje upucenim članovima kao što ocekujem da ce i meni iskusniji članovi biti od pomoći.toliko od mene zasad... :D stay green :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
signs046.gif
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
pozz svima..
nis posebno za rec :)
dosao vidjet napredak frendovog dnevnika uzgoja posto ga nisam mogao vidjet uzivo..
nakon tog je slijedilo nekoliko dana aktivnog neaktivnog lurkanja i skupljanja infosa :D
sad hocu nekaj svoje :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sve je ovde raja do jaja. Do prije godinu nisam znao sta se pusi, mislim koji dio konoplje i zahvaljujuci vama sada znam:bis:Inace sam preduzetnik, porodican covjek, otac itd. da se ne hvalim previse :icon_lol:
Trazio sam informacije na google o konoplji i naletio na vas, istrazivao o vanjskom uzgoju te sam u martu posadio 10 sjemenki i pocetkom oktobra ubrao nekih 100gr sa 4 biljke koje su ostale u zivotu :eek:hno:. Sada razmisljam o unutrasnjem uredjenju i skupio sam vecinu stvari, fale mi sijalice, a za velicinu boxa nemam limita, mozda bude metar sa metar, ali otom-potom jos sam u fazi ucenja na forumu, pa kada sve saberem i oduzmem odlucicu koliko i cega mi treba te u skladu s tim cu i praviti.
Eto, raspricah se ja, ako mi bude potebna pomoc za cijepati drva zovem :)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pozz svima iz makedonije sam i vas sajt sam nasao dok sam googlao u vezi filma [h=2]Run From The Cure - The Rick Simpson Story tako da me zainteresovao i uclanio pozzz svima...........[/h]
 
21.11.2011
42
34
18
52
Pozzzzz.....
Listao,čitao i skužio da nema pretrage bez registracije,A nezgodno je ne pretraživat forum ...
I registrirao se nastavio čitat a ostalo kasnije.:)
Još jednom pozdrav svima i nadam se da ću doprineti svojim radom ovom forumu.
 
27.10.2011
1
0
0
31
Veliki pozdrav iz Srbije!
Hmm.. Kako sam se ja našao ovde? Drugar (dosta iskusniji konzument cannabisa :D) je predložio da umesto ispijanja nenormalne količine alkohola, za promenu probamo ovu predivnu biljku 8).
Bio je to jedan od onih "izleta" u lokalno selo (neka koliba or something like that...) i tako se ja prvi put naduvah :D. Iskusnije kolege rekoše da je bila slaba, što sam i sam nešto kasnije (čitaj: 9 dana ekskurzije, 25g ekstremno dobre robe, nas petorica) mogao da konstatujem.

U svakom slučaju, ovo društvo uživaoca trave me je kupilo na prvi pogled, tako da računajte na jednog aktivnog člana koji se planira početi baviti unutrašnjim uzgojem...