Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.05.2011
229
111
0
sorciere.gif
0016.gif
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Hahahahahaha..igra hebeni golf :D

Ja osobno mislim da bi ovo trebalo prevagnuti sto se nagrade za naj grafit radi (oprostite sto skrecem s teme)

Welcome :vb_wave:
 
22.10.2011
18
0
0
48
Pozdrav svima! Ja sam... Weedowdan, hehehehe :icon_lol:

Pratim ovaj forum vec nekoliko meseci a kako sam vas nasahao, neam pojma, verovatno navaren guglao neshto pa naleteo....

...naleteo i toliko mi se svidelo da sam se i zadrzao ovde

inache, iz BG-a sam, punoletan, i purnjam josh od proshlog veka

da ne davim dalje, druzicemo se ;)

PS: koristim TOR, pa mi se stranice malo sporije uchitavaju a i moram da se relogujem na svakih 5 minuta :(
 
01.10.2011
16
0
0
34
Pozdrav svima, inache ja sam osoba kojoj se smuchilo vishe da zavrshava koje kakva sranja po ulici pa tako malo razmishljajuci shta i kako i u potrazi da vidim mogu li sam neshto da preduzmem povodom toga naletim na vas, sasvim sluchajno, sudbina, moze se reci. I tako ti ja ovde samo shto dodjoh dobih neki crveni kartonchic jer nisam bio upoznat sa pravilima foruma, ali shta da se radi, shta je tu je! Mogu vam reci da sam dosta toga saznao shto se tiche same biljke i da ima dosta zanimljivih stvari koje su dosta pouchne i koje se daju odraditi i u praksi. Veliki respect za sve koje uchestvuju u organizaciji ovog sajta, a i sve ostale chlanove! Pozdrav!
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
:welcome: svim novim clanovima.. Power..i ja moram potvrditi da je prvi susret s vutra.org bogami sudbina,provjetljenje ili kako god to zelimo nazvati..no nesto posebno sigurno jeste :D

Vutra.org :respect:
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
36
Pozdrav, vec duze vreme sam ovde duh, pa reko da budem od neke koristi, vidim da je pre svega ovde druzenje u fullu, pravi primer kako ljudi mogu da budu normalni bez mrznje, divno je ovde. :dog_walk2: A jeste lep dan danas. Nadam se da cu bar deo znanja naucenog ovde preneti nekome drugome, Zivot je lep, samo treba da naucite da uzivate, pozdrav jos jednom :sun2: Inace nasao sam vas iz radoznalosti, kucaj vutra na guglu i jedan novi svet otkriven :pat:
 
26.10.2011
1
1
0
37
Pozdrav svima, evo, javljam se iz Hrvatske, i dosao sam ovdje putem gugla, a prvenstveno sam cuo za forum preko poznanika.

Moje iskustvo sa pusenjem je jos uvjek frisko, tek nesto vise od pola godine, i u mojem slucaju uzivam u konzumaciji samo u drustvu sa svojim najboljim kompicima, solo mi nema bas smisla pusit i ne uzivam u tome.

Razlog zasto sam ovdje je taj da zelim prikupiti znanje i podjeliti iskustva sa ljudima, i tehnoloski usavrsiti growroomove za kucni uzgoj. Poceo sam sa uzgojem kao hobijem, frendovi su pusili, ja ne ali sam oduvjek imao znanstvenicke krvi u sebi i natjeralo me na to da pomognem jednom od njih sa uzgojem. prvo je to bio PC box, zatim stari frizider i na kraju i cjela spajza. Tu sam stekao dosta iskustva sa osvjetljenjem, ali sam za neke stvari jos uvjek truba i nemam pojma o njima pa ce biti naravno pitanja za sve. Bavim se elektronikom, optikom, programiranjem, robotikom i uglavnom svime vezanim sa el. energijom, uglavnom znanstvenik kojeg sve zanima (najgora vrsta) :D Uskoro planiram growroom srednje velicine, i detalji ce biti postani kada malo udjem u projekt, sada je jos uvjek u planiranju.

Do tada, do slusanja. :maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34