Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Pozdrav svima!

Pratim ovaj forum već duže vrijeme i evo, sad kad mislim da sam nakon gomile pročitanih (iznimno korisnih) savjeta spremna za svoj prvi grow, došlo je vrijeme za registraciju. Nadam se ovdje pokrenuti vlastiti dnevnik uzgoja tako da možemo zajedno podijeliti sve radosti i tuge mog prvog growa. :hehe:

Inače, konzumiram vutru s manjim ili većim prekidima od srednje škole (znači kojih 15-ak godina) i to uvijek robu "s ulice" koja me sve više razočarava, pa sam se odlučila za vlastiti grow. Osim toga, kad kupuješ s ulice radi količine si primoran mješati s duhanom, što mi je sve veći problem jer sve lošije podnosim duhan (iako sam bila pušač 10 godina) i želim se riješiti tog glavoboljnog smrdljivca. Zapravo, ciljam na vaping sa svojim prvim growom, ali o tom, po tom :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
signs046.gif
 
22.02.2012
10
0
0
49
Hm, ja se izvinjavam što nakon dana čitanja tek sada sam skužio ovu temu pa da se i ja prdstavim službeno. Dakle, ja sam ja, i ne pušim, Ovdje sam radi savjeta oko ugoja. A razlog uzgoja je ulje sa kojim ćemo ja i prijateljica pokušati pomoći joj oko leukemije.

Respect
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
32
pozdrav ljudi, jeste da nisam bas nov, al nikad nisam ni video ovu temu :D
pa da se predstavim, moje ime je Wu , sad sam vec u 9 mesecu zivota. svidja mi se ovo mesto, manjka u mrznji koju napolju nazalost previse vidim. previse negativnih emocija.. ima toga i ovde, ali ni priblizno toliko, a i ovde se to odma resi, ili skretanjem paznje, ili u krajnjem slucaju uklanjanjem negativnog vajbspredera :D nasi se interesi u detalje mozda razlikuju ali svi smo ovde zbog 1 stvari, a to je sanctum cannabis sativa :) svi je volimo iz ovog ili onog razloga, od kojih su neki (bar iz mog ugla) pogresni, al dobro tu smo da bi se razvijali :) zalutao sam malo da se vratim na predstavljanje :D
inicijalno upoznavanje marihuane bilo je u daavnom 7. osnovne :) mnogi bi svasta pomislili, al drago mi je sto sam tad poceo, jer sam dobio sve ove godine da razvijem pametniji i lepsi odnos sa biljkom :) sada sam u fazi homegrown, mada zavrsim tu i tamo 5-10g dok cekam svoju, i pusim po dzok-2 uvece posle posla i ostalih *****rija.. volim da se bavim stvarima kao sto su tai chi, wing chun, meditacija, dobra muzika, citanje, bastica, u zadnje vreme sam se dosta povukao, i ne provodim vise toliko vremena s drustvom.. radim kao kuvar, za to sam i zavrsio srednju, mada oduvek sam znao da cu imati neko znacajno zvanje, ishrana je naravno znacajna, al po meni kuvarstvo kao umetnost i profesija je malo bahato.. biljke su me uvek fascinirale time sto cute, a uvek sam znao da cuvaju mudrost daleko vecu od mnogih ljudskih :) e sad povezujuci tu cinjenicu, sa upoznavanjem kanabisa i svim njegovim kvalitetima javlja mi se ideja koja moze da ispuni ulogu mog zvanja, a to je fakultet - poljoprivreda - fitomedicina (biljna/alternativna). pustanjem grana u tom smeru mogu steci solidnu edukaciju o biljnom svetu, raznim drugim korisnim biljkama, i kad se dovoljno izucim, mogu da posadim "seme mudrosti" u biljnu medicinu nasih prostora, i naci svoje mesto u celoj cannabis activism/legalization prici. dosta je toga nedoreceno, al mislim da imate ok sliku o tome sto pricam :) dobro dodje 1 recenica koju sam cuo nedavno u emisiji o Steve Jobs-u koja glasi: "It's the people who are crazy enough to belive they can change the world, who actualy do change it.."
a na kraju krajeva, lekovito bilje i pripremanje hrane se jako lepo slazu back2back :)
ovo je bilo moje zakasnelo predstavljanje, svim starim i novim clanovima zelim puno sunca i zelenila! :hippy: & :maryjane: yawl!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
klavir je napisao(la):
Hm, ja se izvinjavam što nakon dana čitanja tek sada sam skužio ovu temu pa da se i ja prdstavim službeno. Dakle, ja sam ja, i ne pušim, Ovdje sam radi savjeta oko ugoja. A razlog uzgoja je ulje sa kojim ćemo ja i prijateljica pokušati pomoći joj oko leukemije.

Respect

svaka cast & :signs046:

@Wu tebi nema Welcome, propustio si svoju priliku :icon_wink:
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
32
@klavir: puno srece sa uzgojem, nadam se da cete postici to sto zelite!

@power: to je fer, al ja sam svoj deo welcome-a dobio kad sam dosao, samo sto se nisam bio predstavio :)
 
19.11.2011
10
0
0
34
Pozdrav svima!

Evo nemam nešto pametno za reći u svom predstavljanju, ali evo: student sam, volim duvat vutru i nakon završetka faxa planiram si sam uzgajat najdražu mi biljku :maryjane: osim toga bavim se sportom, sviram, čitam...i tako to..:icon_biggrin: eto toliko od mene zasad..pozzzz
 
19.11.2011
10
0
0
34
Pa eto, nadam se da ću s faxom bit gotov kroz godinu i pol, i nadam se po ovim zadnjim vijestima da kad krenem s uzgojem da će sve bit dekriminalizirano da bez prevelikog straha šiknem 5 biljaka u box neki i laganini :watchplant: ma jedva čekam, dosta mi je ovako zaje***cije da od sumnjivih likova moram riješavati vutru, još te uvijek zaje** s količinom..želim biti sam svoj majstor :icon_lol:
 

xandal

Aktivan Član
01.02.2012
67
27
18
64
Pozdrav svima,
pratim već neko vreme rad foruma i skupljam informacije. Jer su moja iskustva sa uzgojem davnašnja i doslovno jadna. Veliki urbani centar deceniju pre raspada bivše države, balkon-terasa (znači outdoor u saksijama), seme iz Zimb.(pretpostavljam neka Sativa) i berba pre vremena usled dostizanja visine ograde (kritične za sigurnost projekta). Da li je seme bilo muško ili žensko tada nisam znao ali da su te tri 1,20m visoke biljke delovale sećam se i sada.
Opremam se za prvi ozbiljniji uzgoj. Probaću bez HPS. Čekam seme iz Cadiza (Ganesh od Mandale). Nadam se da će biti vremena i za foto prikaz.
Želim na prvom mestu da zahvalim na podeljenim iskustvima, uspeh u legalizaciji na celom bivšem prostoru a do tada berićet svakom u ovom području narko-agrara.:icon_lol: