Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2011
16
9
0
40
pozdrav ljudi.. pratim Vas vec 5 godina, i sve šta znam naučio sam od Vas...
htio sam se vec davno priključit i biti aktivan na forumu, al mi je uvjek nekako bila frka da me plavi nosorozi ne nađu preko foruma..
imam svoj mini boxić kojeg sam vec 5 puta prerađivao ali služi svrsi... gajim isključivo za sebe.. i nadam se da cu uskoro skupit hrabrosti podjelit svoj dnevnik sa vama..
hvala Vam svima šta ste tu, i hvala vam korisnim informacijama, mišljenjima, slikama itd..
 
04.03.2012
6
0
0
41
Brzi bum,

Iz BNF Varaždin, živim negde blizu....
Čitam i pratim već dugo ali nikak da si grow iz muda napravim pa da tipkat počnem...
Nadam se da da ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja!!!
Ide odma moj prvi grow - odgajan, uzgajan i LST samo odotud (od tuda:) naučen.
Sve primijenjeno je sa ovog FM-a, i sve ubrano bude dobro!!!
Pozdrav administratorima, modusima i članovima!!!

HVALA PUN QRAC!!
 
27.03.2012
4
0
0
30
Zdravo,zdravo!:D
Moj hobi?:D Sta znam.. Nemam mnogo,tipa slusanje muzike,spremanje hrane,otkrivanje nove hrane i sredjivanje dredova ljudima u okolini!xDD Zanimljivog li zivota..;D Sto se tice marihuane,mislim da nece moci jos dugo da je drze ilegalnom.. Sve je krenulo.. Reforma.. Ali dok je ne legalizuju mi cemo morati da se stekamo po raznim zbunicima i kucicama..:D Dolazim iz Srbije,a forum sam nasao u potrazi za informacijama i pomoci oko uzgoja..:D Nov sam u tim vodama..:))))
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
signs046.gif
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
UberMakedonische je napisao(la):
Hey drustvo ja sam iz Makedonije pokusavam skupiti vise informacija o gajenja i o hemp oil tako da sve informacije su dobrodosli hvala.
(/|\)

Dobrodošao! Ti si drugi makedonac na forumu (koliko znamo) .... (koja ce ovo kombinacija biti majko :icon_lol:)
 
28.03.2012
23
16
3
49
Pozdrav svima!
Iz Hrvatske sam,imam preko 30 god,a otkrio sam travu prošlo ljeto(gdje si bila sve do sad :icon_smile:) i od tad uzivam u blagodatima svete biljke koliko mi to financije dozvoljavaju!
Pokušavam nesto pokrenuti kod kuće,ali se ne zaljećem,vidjecu, mozda nesto i bude!
Nije mi niko trebo da vas otkrijem,prvi ste izbor na googlu!
Svaka vam čast na trudu i informacijama koje dajete,nadam se da će se situacija kako kod nas,a i u široj okolici promjeniti tako da se necemo više morati sakrivati!
Samo naprijed!
:leafblunt: