Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2012
6
0
0
39
Bok ekipa, priključih se jučer! :) nadam se da ću naići sve potrebno za svoj prvi grow na ovom forumu i da će biti rezultata kroz koji mjesec! :)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
nisan siguran esan vec pisa o sebi il ne ,hmm... s par članova s foruma san priča i to je to,iako bi tia da san malo aktivniji,neznan kolko san poznat drugim članovima... imam 20 godina,iz dalmacije san,pušin oko 3 godine,studiran,blabla...solo sam,stoga cure nemojte se sramit,hh
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Pozdrav svim ćlanovima.Eto i ja se prikljućih k vama,odlićni ste, na forumu sam visio skoro cijelu proslu godinu i nema toga što nisam proćitao.Poćetkom ove godine vise nisam mogao pratiti Vas jer ste uveli ograničenje od 5 tema za goste i eto me tu sad sa vama,ma ne mogu vam opisati tu sreću i zadovoljstvo koje me drži već par dana..... Inaće u 36-oj sam,negdje u SZ HR,vutru varim od sredine 90-ih,nažalost trenutno nezaposlen....Pratit ću sad i dalje jer sam u ogromnom zaostatku,pogotovo u Dnevnicima,ma ima ih mali milion od nove god. kao i novih ćlanova.Možda i ja otvorim koji i ukljućim se u pokoju raspravu ili sa kojim pitanjem kad prokužim malo kako to sve funkcionira,skontam postavke itd. Do tad uživajte u ovom divnom hobiju uz dragu nam vutricu,jaću uz vas svakako.Još jednom pozdrav svim growerima i growericama,sorry na podužem postu.Uh što me smori ovo tipkanje,ne ide mi za sad baš nešto.
 
14.04.2012
28
0
0
34
Pozdrav ljudi dolazim iz Hrvatske.
Na ovaj sajt sam naišao prije par godina registrirao se ali sam nažalost bio maloljetan i pobrao ban.
Sada se vracam po nova iskustva.
Imam nekoliko hobija ako se tako mogu nazvati ja to vise smatram nekom vrstom rekreacije
bavim se solarnom jogom i meditacijom,pušim travu i ove godine cu pokušati da uzgojim svoju.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Pozdrav Vutra forumu... :wave:
Koristim marihuanu od 1997 godine i nikad nisam pretjerano imao potrebu za uzgojem svojih biljaka ali kao što znate ova recesija je utjecala i na cijene travuje pa sam stoga odlučio iskušat sreću i počet growat za svoje potrebe..:watchplant:.
Krenuo sam sa outdoor ali vrijeme nije to dopuštalo pa sam za početak stavio par biljčica indoor dok se vrijeme ne promjeni i krenem u out.
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/10028-prvi-outdoor-grow-dnevnik.html
Inače se bavim grafikom tj. radim razne grafičke pripreme i obrade pa čak i bannere za internet oglašavanje a trenutni najvažniji hobi mi je cviječarstvo:maryjane:.. Mislim da sam od kad sam počeo racionalnije i pametnije(kad sam bio mlađi pušilo se na sve načine i svakakve količine:flamed:) koristit travulju shvatio da mi pomaže u svakodnevnom životu , pošto me smiruje i iskreno pod utjecajem mogu radit nevjerovatne stvari sa grafikom a kad je vrijeme za opuštanje od stresnog dana nema boljeg lijeka.
Marihuana je dosta napredovala od mojih početka s njom.Pojavili su se razni novi strainovi i njihov učinak je odličan.SVAKA ČAST PRO GROWERIMA :thumb:.
Eto , inače sam iz Hrvatske gdje je zemlja vrlo plodna al to je sve što ću napisat o mjestu iz kojeg dolazim :joint2:.
Site sam našao preko :google2: kad sam tražio neke informacije kako započeti i dovršiti grow a počeo sam sa dvd-om "jose cervantes - ultimate grow" i tako sam slučajno kad sam utipkao marihuana na googlu uočio vutra.org,odmah sam se registrirao i krenuo sa forumom. Otvorio sam temu i svaka čast svim jačim growerima koji su mi do sad dali mnogo dobrih savjeta kako ne uprskati moj prvi grow..
:clap: VELIKO HVALA SVIM ČLANOVIMA VUTRA FORUMA:respect: ..
NEK VAM SVIMA BUDE
:sun2: I USPJEŠNA 2012. GODINA GROWANJA..
POZDRAV MEGA MONK
:thewave:


P.s. Držite mi fige da mi ne otkriju box u ovih tjedan dana što če biti aktivan...:icon_lol:jer če inače biti:knockknock: