Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.06.2012
11
0
0
36
Pozdrav svim dobrim ljudima na forumu:)

Evo već čitam ovaj forum nekih mjesec i pol dana, pa da napišem nešto i počnem sudjelovati u korisnim i poučnim konverzacijama :)

Iznenadilo me kolika je grow scena na balkanu, ima stvarno dosta ljudi koji znaju znanje,pa jedan big up svim dobrim growerima i onima koji su voljni postati dobri:D
 
18.08.2009
11
0
0
113
pozdrav svim bob marlijima od mene, vaše nove drugarice. registrovah se davno, no to nema veze jer sam i dalje isti hedonista kao dvijeiljadedevete. dvades' mi je godina, volim hranu, travu, putovanja, sport, i radim ono što mi odgovara. voljela bih da se zaglavim u liftu sa paja patkom :p
 
18.08.2009
11
0
0
113
a mene su već godine uzele pod svoje, krivim kičmu, bole me koljena...a i sijeda sam :p

inače sam dobro, fala na pitanju i pozdrav i vama! :) :)
 
12.06.2012
2
0
0
31
Pozdrav ljudi, pratim ovu stranicu već par godina ali ove godine sam napravio svoj prvi grow pa sam se odlučio registrirati, pokupit malo znanja savjeta ovo ono. Iskreno se ni nesjećam kako sam došao do stranice, al vjerojatno su to bile neke dječije brije. I da, imam 20 godina. Slavonija reprezent :samoja
 
21.12.2011
16
15
3
33
Cao drugarii :) vec neko vreme ceprkam po ovom sajtu i obrazujem se :dada
Jos uvek nisam imao potrebe da postavljam pitanja i slicno jer sam uglavnom sve nalazio sto me je zanimalo...
Naisao sam na problem kad sam hteo da saljem privatne poruke za opremu za uzgoj jer nemam ni jedan post :tuzan
Evo sad cu da nabubam ta dva famozna posta i da pocnem intezivnije da se druzim hihihihih :eek:vca
mnogo mi je pomogao ovaj forum i nadam se da cu ja jednog dana pomagati manje iskusnima... :bananica