Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2012
1
0
0
50
Dolazim iz Svedske a rodom sam iz Srbije
Ukucao sam samo vutra na googl-u i izasao mi je forum
Nisam bas najsjajnije kompjuterski opismenjen pa sam za pocetak samo nemi posmatrac
Imam u planu neki indoor,a da li cu i istrajati u planovima-videcemo
Forum je super,procitao sam mali milion saveta,stvarno ste dobri
Jos jednom puno pozdrava:maryjane:
 
20.06.2012
2
1
0
50
Guglo sam države koje legalizuju uzgajanje određenog broja stabljika za ličnu upotrebu, i stvari vezane s tim, pa zakacio i za način kontrola trafikinga trave u SFRJ i kontam da jednostavno nekom nije u interesu legalizacija. U biti moje stav da svako punoljetan može konzumirati što hoće sve dotle dok ne ugrožava druge, kontrola narkotičkih sredstava je u odnosu na američku prohibiciju alkohola stvorila mnogo moćnije "mafijaše" od Don Vita
:spcartman:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Dobrodosao.

Jednim delom si u pravu samo istina je da njena lekovita strana koja nije ni 20% istrazena plasi mnogo jace ljude nego ti "mafijase".

Ima par medicinskih dnevnika koji su jako interesantni, ako imas kada procitaj ih.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
pozdrav

....več duže vreme sam posjetioc ovog ODLIČNOG sajta i oduševljen sam-reko bi zaražen uzgojem naše predivne biljke (ne samo njenim djelovanjem),divim se zaista kako i s kojom ljudi ljubavlju uzgajaju i provode vrijeme s NJOM !!!!!!!!!!!!!!! (čini mi se da se netko prije sprdao nešto s mojim nickom(jel se tako kaže???)
.....nažalost računarski sam skoro pa nepismen-neke izraze ni ne razumem......
ODUŠEVLJEN SAM FORUMOM I VOLIO BI DOČ U KONTAKT S VIŠE LJUDI (podijeliti razmišljanja itd) ali još neznam kako???????????
trenutno muku mučim s LADY BURN 1974 -GHS..........
 
09.06.2012
2
0
0
47
pozdrav,vec neko vrijeme sam ovdje ali nisam htjeo da uljecem dok se malo ne upoznam sa sajtom.a sajt je odlican!vibra koja se osjeti,ljudi sa cijelog balkana i zajednicki cilj>LEGALIZACIJA
 
02.07.2012
8
0
0
42
Registriro sam se ponovo samo zato sto ne mog koristiti stari acc.. no ionako nije bilo postova..
dolazim iz Slavonije.. pušim tek dvije godine ali dosta cesto.. procito sam vec gotovo pola foruma
ove godine pao je i prvi grow koji je u razvoju..Pozdrav ekipi odličan forum
:konjo:konjo
i btw. avatar sam sam radio. Paint skills yea
 
02.07.2012
9
0
0
36
pozdrav svima!:cvetak

vec neko vrijeme studiozno citam ovaj forum, i moram reci da ste mi puno, puno pomogli.
u skorijoj buducnosti planiram grow, pa se na neki nacin osjecam duznom zahvaliti, bez ovoga bi sajta to bila malo teza misija :)

a sad se bacam na citanje foruma ispocetka!:cow_yellow:
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
Pozdrav!

Eto da se i ja predstavim, krenuo sam krivo, postavio post tamo gdje ne treba, otvorio dnevnik,te na kraju se predstavio,kod mene u životu ionako sve ide naopako! ;)
Za ovaj forum sam doznao prije nekoliko godina googlanjem,te kad sam malo više pročeprkao po forumu shvatio sam da mi može jako puno pomoći.
Duvam malo više od jednog desetljeća,taman koliko i studiram.
Prava nakana mi je bila imat svoj gens za diplomu,taman će se žetva poklopit s diplomom!