Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2012
6
1
0
33
Haj reko da se i ja utefterim (citaj upisem).. :D
Pozdrav svima ! Slucajno naletih na sajt, i pozitivno se iznenadih. Ja ba, i Hugu sam zaboravio. pff
I tako dalje, duvam-pusim i zbog toga sam tu. Ne ? xD

Asistencija.. Peace
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Iskreno osto sam bez teksta sajt je i vise nego odliucan :bananica,al na sta god sam pomislio i zamislio u svojoj ludoj glavI:ludakTO sam i nasao,to zaista cijenim i postujem i da jos jedna bitna stvar ekipa koja je na sajtu je do jaja svi su susretljivi i pomoci ce ti koliko god mogu i znaju,JOS JEDNOM svima poz i HVALA:love001:
 
05.09.2012
10
0
0
32
Pozdrav svima,zovem se David ali mozete me zavati gospodin hehe...inace na vas sam naisao potpuno slucajno kada sam hteo da promenim sliku avatara na jednom gaming forumu,necu da ga reklamiram,na kome sam moderator te sam odmah iskoristi piliku i ishvalio vas na admin chatu pa mozete ocekivati jos kojeg clana valjda....nema nista bolje od konbinacije video igara dobre zike i "Marijane" hehe.

LEGALIZE.
 
13.09.2009
24
19
3
32
Došao sam ovdje iskljucivo zbog zabave i zbog "obrazovanja" te razmjenjivanja iskustava sa svojom bracom i sestrama po plucima.:happy031::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane:
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
evo samo da vas pozdravim ovo mi je prvi post kao sto vidite, citam dosta i dosta ucim hvala svima koji doprinose znanjem na ovaj forum da i mi drugi naucimo nesto