Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.08.2011
2
0
0
68
pozdrav svima, nažalost nisam Vas našao zbog užitka već zbog bolesti bližnjega...

neznam koliko imamo vremena, vjerujem ne puno tata mi boluje od karcinoma debelog crijeva koji je operiran prije 3 godine sad je metastazirao na pluća i totalno ih prekrio u roku od mjesec dana,davno sam se registrirao s ciljem dobivanja informacija ...
LP
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
pozdrav, razumem problem u potpunosti ali shvati da pravilnik ne dopusta ponude ili poraznje na forumu

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda

Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
Također diskusije o razmjenama ili pošiljkama nisu dozvoljene da se vide na vutra chatu ili forumu (bila to vutra, sjeme ili najobičnija lampa ili reflektor, pa čak i termometar), smatra se potražnjom ili ponudom. Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju neće biti tretirane kao loše djelo.
 
25.11.2012
30
7
0
43
dobro veče! :) ja sam jedna mlada gospođa koja voli ovu biljčicu koliko i svi vi na ovom forumu
počela sam duvati prije 6-7 godina, no ono "zaprave" prije 5... do tad sam pušila tu i tamo uvjerena da marihuana nema nikakvog učinka na mene, no od jedne večeri (od jedne dobre marihuane) me je zveknulo, prvo na mučninu (Bogu dušu, Bog je neće..) pa onda na cirlik i ever since then Ja
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
:cvetak
khosh.gif
 
28.11.2012
2
0
0
30
Evo ja sam nova ovdje pa čisto da se predstavim :)

Pušim tek 4 godine, sad imam 18, a s 14 sam zapalila prvu čisto onako da vidim kako je.. To su one godine kad se sve hoće probati, a i biti faca haha
Prvi put je bilo stvarno ludilo, s prijateljicom koju sam upoznala u srednjoj školi, i njoj i meni prvi put, ni smotati nismo znale hahaha
Sad sam se već podosta ispraksirala i dosad nema nikakvih negativnih učinaka na mene, čak mi se čini da djeluje jako pozitivno :icon_biggrin:

A ovu stranicu sam pronašla tražeći odgovor na pitanje koliko se thc zadržava u urinu hahah

Eto,toliko od mene! :wave:
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
bok svima :) noviji sam clan foruma, iako imam 2topica i par postova bilo bi uredu i da tu ostavim post :)
inace sam iz HR, mrzim nacionaliste, rasiste i ostalu djubrad. Vjerujem u dobrotu i iskrenost covijeka (malo ih je), inace sam producent i DJ vec 5 god.
Pusim vec 7 godina, a zbog lose kvalitete, skracivanja itd sam se odlucio regat i pokrenut grow za sebe i dragu :)
Zelim vam svima sta uspijesniji grow :)