Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.12.2012
2
0
0
30
pozdrav
Dodjoh u beli grad na studije , pa posto ne poznajem dosta ljudi reko da nadjem ovde nekog koji se bavi botanikom .... al me u****la stavka 14 pravilnika :icon_mad:
Dan danas mi nije jasno zasto je zakonom zabranjeno konzumiranje kanabisa , al ajde . Ako bude neka peticija za legalizovanje javite ;)
sve najjbolje
 
21.12.2012
1
0
0
39
Pozdrav svima! Registrovah se po preporuci svog prijatelja Papa Romea. Ljubitelj sam muzike, pozorista, knjizevnosti, istorije, strateskih igara i pozitivnih ljudi. Nisam neki poster, uglavnom pratim, mada tu i tamo zveknem po koji komentar... :) S Marom sam se upoznao prije nekih 14 god kad sam krenuo u srednju skolu, a zaljubio se pre nekih 2-3 godine. Ta ljubav s godinama ne jenjava. Naprotiv. :)

Budite mi zdravi i veseli! :banana_rasta:

P.S. I like the smilies!
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Debeloguzi Diktator je napisao(la):
Pozdrav svima! Registrovah se po preporuci svog prijatelja Papa Romea. Ljubitelj sam muzike, pozorista, knjizevnosti, istorije, strateskih igara i pozitivnih ljudi. Nisam neki poster, uglavnom pratim, mada tu i tamo zveknem po koji komentar... :) S Marom sam se upoznao prije nekih 14 god kad sam krenuo u srednju skolu, a zaljubio se pre nekih 2-3 godine. Ta ljubav s godinama ne jenjava. Naprotiv. :)

Budite mi zdravi i veseli! :banana_rasta:

P.S. I like the smilies!

Dobrodosao napaceni duse :)
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Bok svima!
Evo da i ja kažem koju riječ o sebi... iz ZG sam, imam 37 godina i počela sam se zanimat za uzgoj. Zadnjih par dana proučavam biljku, njene dobrobiti i uzgoj iste. Sadila sam davno ko klinka na prozoru, biljčice su taman narasle za presađivanje, ali nisam pojma imala o uvjetima i svemu ostalome, tako da sam ih bila posadila pored nasipa i naravno da su zakržljale... no, to je bilo prije 20-ak godina, sada sam ipak malo, ako ne pametnija, onda barem iskusnija. Godinama nisam pušila vutra, ni cigarete, ali sam počela prije par godina opet. Imala sam gadnu situaciju doma kada mi se sestra mlađa ubila preda mnom i mamom, bila sam kod psihića koji mi je dao dijagnozu: anksioznost, iliti tjeskoba, i pripisala mi je neki antidepresiv koji sam probala piti ali su nus-pojave bile ogavne ( mučnina i tupost u glavi ), tako da sam to bacila, i počela malo po malo pljugat vutra s frendom. Tek nedavno sam počela kupovat ali je užasno skupo, s time da ne znaš kaj kupuješ, tako da sam odlučila posadit isključivo za svoje potrebe, i to 1 ili 2 biljčice. Svaka pomoć, sugestija i ostalo je dobro došla!!
Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Debeloguzi Diktator je napisao(la):
Pozdrav svima! Registrovah se po preporuci svog prijatelja Papa Romea. Ljubitelj sam muzike, pozorista, knjizevnosti, istorije, strateskih igara i pozitivnih ljudi. Nisam neki poster, uglavnom pratim, mada tu i tamo zveknem po koji komentar... :) S Marom sam se upoznao prije nekih 14 god kad sam krenuo u srednju skolu, a zaljubio se pre nekih 2-3 godine. Ta ljubav s godinama ne jenjava. Naprotiv. :)

Budite mi zdravi i veseli! :banana_rasta:

P.S. I like the smilies!

:signs046: i pozdravi papu
 
26.12.2012
1
0
0
38
Ljudi zdravi i veseli bili,,na forum sam slucajno naletio i na prvu mi se svida,
vidim da ste vec dugo u pogonu steta kaj vas nisam prije nasao,dolazim iz Zagreba.
Drago mi je da ima sve više ljudi koji konzuminiraju svetu biljku i da ima ljudi koji hoce podijelit svoje mišljenje.
Osobno sam za legalizaciju i nadam se uskoro da ce jednog dana bit dostupna kao i andol,do tada ...
preostaju nam ovakvi forumi,uživajte
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
:signs046:
s vremenom ce sve sjesti na svoje mjesto, tako i nasa sveta biljka :)
zelim ti dobru zabavu na forumu !

peace out !
 
09.12.2012
8
0
1
35
Zdravo ljudi...evo naletio sam na ovaj forum zato sto me zanimala SVETA BILJKA i naravno uzgoj.Inace,poceo sam pusiti marihuanu prije otprilike 5 godina i jako mi se svidjelo njeno djelovanje(kao npr.medicinsko djelovanje,HIGH osjecaj).Zelim da se sto prije legalizira na cijelom balkanu.Inace svaka cast forumu i forumasima sto salju pravu i ispravnu sliku o marihuani.Svaka cast i
:respect:
LEGA
LIZE
IT