Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
Pozdrav ekipa, mislim da sam neke dvije godine prisutan tu i samo pohvale i pohvale na forum. Mislim da mi je ovo prvi post ikad tu (bio sam pisao nekim clanovima na PM zbog straha al spletom okolnosti sad me boli kuki pa zato i pisem ovo). Prelistao sam sve zivo od do i stvarno, samo dobre kritike od mene (na racun foruma) :)

Naucio sam puno puno punooo toga a da nijedan post nisam ostavio pa me pomalo i griznja savjesti pece posto samo uzimam a nista ne dajem pa eto.
Nikad u zivotu nisam pusio, prvi put da jesam je bilo kad sam sam izgrowo a to je bilo prosle godine..ovo mi je druga sezona gruvanja pa mislim da sutra otvaram dnevnik i u jednom postu opisem (nadam se da bude nekom od pomoci) plus fotke i "vazni datumi".

Pozdrav saljem :vb_wave:

ps; c/p sam ovaj tekst od jucer na pravi topic ;)
 

Wlj

10.09.2013
6
2
0
Pozdrav svim ljudima dobre volje. Iz Novog Sada sam i imam 38 godina. Nasao sam vas preko pretrazivaca,trazeci neke druge stvari ali sam odlucio da se registrujem jer mislim da ste prava za mene.Cilj mi je da nadjem istomisljenike po pitanju svega ovog sto nam se desava trenutno,a tu mislim prvenstveno na politiku i teranje obicnog naroda da radi ono sto ne zeli i da se povinuje zakonima mocnika. Nadam se lepom druzenju. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
:signs046: zemljak, a sto se tice politike (i ostalog) pogledaj pravilnik, npr. tacka 10. Bez političkih i verskih tema!
e sad ako mislis na politiku drzave prema vutri, onda si na pravom forumu ;)
 
28.08.2013
34
75
18
44
Evo da se predstavim dolazim iz Hrvatske imam 35 god specijalizirao sam se za outdoor,bavim se time par godina a sad prelazim u indoor :) uzgajanje uz pomoc mentora.

Htio bi pohvaliti vas forum,jako je dobro organiziran i stvarno se ima sta citat :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative
26.08.2013
21
15
3
San Francisco
Pozdrav Ekipa. Dolazim iz Hrvatske, i evo vec sam mjesec dana tu na forumu, citam, ucim itd. Nasao sam vas tako sto sam trazio na google sve o Outdoor Uzgoju. Nisam mogao vjerovat da cu naci toliko informacija na jednom mjestu, i stvarno sve POHVALE svima vama! Planiram otvorit Dnevnik Uzgoja, ali to tek tamo na proljece jer je sad kasno za to. Zainteresiran sam za Dutch Passion i Royal Queen sjeme pa cemo vidjet na proljece sta i kako. Eto toliko od mene i nadam se lijepom druzenju!