Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2010
1
0
0
35
ej ljudi...samo da se javim..znam za ovaj forum vec 1 god..al nisam se rego samo nekad pogledao pokoje teme...

Ugl..dolazim iz malo veceg mjesta nadomak jednog malog grada :D
Travu poceo dimit pred 7mj... :D
 
24.11.2010
2
0
0
33
hellou..,evo imam 19 godina još uvijek,negdje sam iz istre hehe,a mnogo vremena i u zagrebu,bavio sam se za osobne potrebe vanjskim uzgajanjem,sada ću se ubrzo okušati i u unutrašnjem..,vašu stranicu mi je preporučio frend,ako je to ta,pred nekih dvije tri godine i evo reko da se sad malo aktiviram...lijepo je vidjet toliki broj istomišljenika na jednome mjestu...NAJS :D
 
27.11.2010
2
0
0
74
Alo narode iz Zagreba. Ja sam iz policije ovako inače fatam narkomane i dilere i tako. Pa ako bi bilo moguće molio bih vas da mi se svi odma javite na PM da vas sve pohapsim da ne moram tu sad istraživat ko je šta je i kako je. Molio bih imena, prezimena, kućne adrese, količinu robe u miligramima molit ću i sve mi to lijepo donesite u ured. Ko prvi donese dobije milku, onu veliku sa lješnjacima majkemi.:) Šala bez soli, ako sam prečero ispričavam se. Ukratko ide mi na pinokija zakon i zatucano društvo općenito, volim ponekad zapalit i mislim da je to super stvar. Zanima me outdoor uzgoj, pozdrav svima i svaka čast na sajtu.
 
04.12.2010
33
9
0
45
Poz iz BiH - RS...
u nedostatku biogoriva u nasim krajevima odlucih da malo procesljam net..... naletio sam na vas prije par godina.... i dosta citao i edukovao se o "in soluciji"....... pa reko da se vratim vama.... ali tada je sajt bio drugaciji (jednako dobar).... ali citam da je doslo do "pada" servera i da se dosta toga spasili.... sto mi je drago za cuti....
imam par pitanja i ideja.... a o tome cu u prikladnim temama....
toliko za sada.....
inace nik mi vuce korjenje u swahili jezik.... o kojem nemam pojma... :)
 
05.12.2010
1
0
0
48
Pozdrav Svima
Dolazim iz razloga sto sam upoznat s cudotvoranim svojstva ove biljke. Koliko sam istrazivao upravoo zbog toga je zabranjena. Uz sve to sve sam vise uvjeren da je rat izmedju dva svijeta tako i biljek koja je najverovatnije spomenuta u bibliji. Ako se sjecam citiracu. "dat cu vam biljku od koje necete biti gladni, ni bolesni"
Totlani sam zagovornik da se konzumira uvlacenje dima.
Spoznao jos ne na vlastitoj kozi niti svojim najmilijih. Upravo zbog toga dolazim ovdje da me uputite kako najefikasnije korisiit ovu biljku.
Za pocetak ulje dobiveno iz nje. Kupio sam 1l ovog ekstrakta.

Hvala unaprijed. qtl { position: absolute; border: 1px solid #cccccc; -moz-border-radius: 5px; opacity: 0.2; line-height: 100%; z-index: 999; direction: ltr; } qtl:hover,qtl.open { opacity: 1; } qtl,qtlbar { height: 22px; } qtlbar { display: block; width: 100%; background-color: #cccccc; cursor: move; } qtlbar img { border: 0; padding: 3px; height: 16px; width: 16px; cursor: pointer; } qtlbar img:hover { background-color: #aaaaff; } qtl>iframe { border: 0; height: 0; width: 0; } qtl.open { height: auto; } qtl.open>iframe { height: 200px; width: 300px; }
copy.png
favicon.ico