Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
mi krivi? nope... :) ewo ja uprawo pishem maturski... samo polako... uz reggae, ponekad malo marihuane, surfovanje netom, laganica... zavrsicu... nekad... bitno je da pishem!

~)
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Ja trazio nekw lire od nigrutina na netu i nabasao na vas (preko google-a). Kad sam kod nigrutina ima on neke fine lire za vutru:

nisam nista cirko bre
pio saam malo dzeje i antibiotike
koji mnogi svrtavaju u narkotike
al kad se pogleda ne dobija se u fabrici
vec uz pomoc motike
to su ustvari biljke makrobiotichke....

Valjda je ovo dovoljno. Mrzi me dalje da pisem
 
07.06.2005
1
0
0
upiso uzgajanje maruhuane i taman vutra se prva pojavila reko aj stranica je na naskem bolje ito neg da se jebem sa engleskim:)
 
19.08.2005
9
0
0
mnogo mi je drago shto sam naletio na ovaj forum, nijesam ochekivao da ga ima na nashim internet prostorima, totalno sam odushevljen. samo nprjed.
 
24.08.2005
2
0
0
pozdrav inache sam iz Vinkovaca na radu i doshkolovanju u Becu,... nadam se da chemo izmijeniti zanimljive i korisne stvari...i iskustva...

Jos jednom pozdrav svim chlanovima... ::MJ
 
11.09.2005
1
0
0
Ja sam vjerojatno najnoviji èlan, registraciju sam obavio prije par minuta.
Sve pohvale autoru sitea, stvarno je odlièan i informativan.
Pronašao sam ga tako što sam na netu tražio informacije o uzgoju te nabasao na ovu stvarno odliènu stranicu.
Pozdrav svima!
 
25.09.2005
10
0
0
hei, pozdrav ljudi, evo sam se registrira prije par sekundi, dolazim iz hrvatske
inace, stranicu sam nasao trazeci neistine o marihuani na nekom jeziku kojeg mogu moji sugradjani razumit :)