Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.10.2013
13
6
0
lijep pozdrav raja, novi kolačić, poštujem biljke, zanima me permakultura i građenje od prirodnih materijala i recikliranje, kompostiranje, učim o uzgoju povrća, začinskog bilja i upoznajem šumsko bilje, volio bih sakupiti što više znanja o tome kako živjeti u skladu sa prirodom, ... volim muziku , nisam ljubitelj elektronske muzike i folka a ostalo je rado došlo u moje uši. volim miris vatre sa ognjišta, piti vodu sa izvora u prirodi. volim ljude. respekt svima , mir i ljubav, pa se čitamo. živjeli
 
09.11.2013
2
0
0
aloooo ja san nasa ovi forum tako da je meni otac se prisjeca svojih mladih dana pusenja i uzgajanja marije u staroj jugi i sad san se sitia kad san vec pocea pusit da naucin uzgajat priko ovog foruma
 
07.02.2012
3
9
3
34
Pozdrav, evo ja sam samo jedan očajni i strastveni pušač kojemu je dosta uličnih kopriva :D Inače sam registriran par godina ali nisam nikad ništa pisao, pa rekao sad kad planiram prvi grow da se i predstavim . (prva 2 posta su mi u mentorskoj temi :) )
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Evo i ja sam tu da se javim, nisam novi čitam forum cca 2mjeseca . Pozdrav , forum je i više nego odličan .
 
06.12.2013
1
1
3
Pozdrav!!! Citam vec dugo ovaj forum i stvarno puno pomaze oko uzgoja i ostalih stvari vezanih za vutru! Puno ljudi zeli da pomogne kad neko ima problem i to je odlicno! Samo tako nastavite!! Nadam se da cu i ja jednog dana biti dobro upucen pa da mogu i ja nekome da pomognem :D