Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.08.2007
27
1
0
69
Hmmm...kako sam samo ja došao ovdje...teško pitanje:icon_lol:...mogućnost klikanja po mišu i tipkanje slova?
Zapravo, jedna prijateljica preporučeno napomenula i eto mene...znam već jako dugo za mjestašce i svidjelo mi se na prvu:bis:

Fools
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
u bilo je to davne dvitisuceiseste.... lurkao, pa se regao, pa otisao u vojsku na 6 miseci, kad sam se vratio uopce nije bilo mojih postova..i tako evo..novi poceci...
sicam se chatova sa Red, i to je to... ima dosta informacija i ljudi o mome rodnom gradu splitu tako da sam uvijek ostao lurkat ovdje...
ali evo aktiviram se jer sam ponovo otisao u psiho vode...
 
05.09.2007
3
0
0
42
ja sam slučajno naletio na ovu stranicu prvi put kad sam radio neki blog aki se nism previše zadržao na njoj jer nisam imao baš previše vremena i sad sam se sjetio ove stranice akd su mi zatrebale neke informacije. naime, tu kod nas vlada velika "suša":sick: i mislim da ću morat počet sam sadit a kao što vidim tu imam sve moguće informacije.:icon_lol:
pozdrav ekipi i nadam se ugodnij budućoj komunikaciji
 
26.09.2007
13
0
0
32
evo, ja sam ovdje novi.....možda sam jedan od mlađih i sretan sam zbog toga jer se nadam da cu od vas puno naucit. naime u kontakt sa mary sam došao tako da sam radio neke preprodaje, pa sam bio malo znatiželjan i eto....stvorila se nova ljubav...hehe...

na ovaj forum sam došao tako da sam trazio činjenice o marici, pa sam naišao na site vutra.org, pa sam tako saznao za forum.....sve u svemu nadam se da cu od vas naucit puno i da cemo se dobro slagat.....pozdrav do idućeg posta


PEACE
 
02.10.2007
4
1
0
42
Bok svima,novi sam član ali stari smoker:icon_lol:, na stranicu sam naišo prošle godine sasvim
slučajno tražeći informacije o naručivanju sjemenja i uzgoju drage nam gareži, moram
priznat da ja uistinu uživam u levitiranju,tako da kad se nađe rpica totalno sam neumjeren
i znam garit dok ne svane, ponukan lošom robom i nemogučnošću rješavanja kad želim
napokon sam se odlučio na breed, svi djelovi za amaterski BOX čekaju na tavanu,imam nekih pitanjaca ali to bih rješio na FAQu ako može, nadam se da sam došao na pravo mjesto. Pozdrav iz OSa.
 
09.10.2007
5
0
0
36
dragi moji, evo da se predstavim...... BA iz varazdina, drago mi je sto sam naletio na vas.. (putem ziona) moram vas pohvaliti sta se tice stranice i foruma.... nevjerovatno koliko informacija na jednome mjestu, decki dobro obavljen posao..... RESPECT
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
ćao svima
ovaj forum ( hvala bogu na njemu) našla sam jučer i od tada sam stalno ovdje
kako sa ga našla?
tražila sam gandja avatar i vidila sam ovu stranicu i korak po korak eto me ovde.
i jedna informacija ne planiram ići !!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Skunk je hibridna Canabis Indica. Genetski sklop marihuane. Veoma jaka. Znaci skunk nije svaka jaka marihuana nego samo jedna vrsta biljke.


Skunk%20Special%20.jpg





Shit ili hashis je preradjena marihuana ono sve sto ostane one mrvice se skupe i ispeku itd i dobijes komad brao boje koncentrisane marihuane.

mh_appar.jpg




A vutra valjda znas sta je.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
riotstarter je napisao(la):
ukucala sam razlika izmedju skunka,shita i vutre na google..i ispao forum :)
a iskreno,i dalje ne znam tocnu razliku :(
pozdrav iz Splita :b_woot:

Evo da ti kao sugrađanin poželim dobrodošlicu ...

Za neke detaljne informacije preporučam kopanje po forumu ili svrati na chat navečer, siguran sam da će ti neko objasnit sve šta te zanima.

Dobrodošla.