Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.09.2015
37
224
33
Welcome to all. Svi koji ste se odlucili za uzgoj najljepsih nam biljaka za pocetak prvo malo proucite forum pa cete sami vidjeti od kud i kako krenuti i konacno staviti sjeme na klijanje:) iskreno nije tesko! Samo malo volje i prakse da steknete i uspijet cete! dobrodosli na :vutra:
 
21.09.2015
18
24
3
Pozdrav svima! Nakon dugo vremena zivciranja i natezanja oko nabave, a cim su se stvorili minimalni uvjeti, zasadila sam svoj prvi grow. Mislila sam bit ce lako, bacis sjeme u zemlju, povremeno polijevas (u polumraku, naravno) i to ko ludo izraste. Ne moras nis ni napravit. Kako sam samo pogriješila. Ali moram priznati kako mi je bilo divno brinuti se za biljčice, cekati, gledati ih i isčekivati.. uzivam u ovom! a vidim da i vi! Hvala svima na divnim postovima! Ne bih mogla bez vas!

preko googla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man
07.08.2015
3
0
1
43
Pozdrav ekipa!Već duže vrijeme vas pratim i konačno sam se odlučio logirat,forum je jedan od boljih na kojima sam logiran.Pono zanimljivih tema koje me zanimaju.I pumo ekipe koja zna posao s vutrom.Eto toliko za sad.Pozzz!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Eto sad ces ubrzo shvatiti da je ovo ne jedan od najboljih nego najbolji forum na koji si se logirao ;)