Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2015
8
5
3
31
Vozdra. Registrirao sam se na ovaj forum prije dosta vremena, ali nisam nikad ništa komentirao jer nisam nikad uzgojio ništa, nisam se ni predstavio (il se ne sjecam). :)
Nešto o sebi..crtam..tu i tamo gitaru uhvatim. I dimim.

Našao sam vas preko googlea, "outdoor uzgoj". Već me danima drži misao " il ću prestat pušit il ću sam posadit", zato zadnjih par dana kopam po forumu, čitam, upijam. Pa ćemo vidjet što će bit od growa i svega toga. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

fenomen111

Aktivan Član
23.01.2015
108
335
63
Pozdrav
clan foruma sam neko krace vrijeme ma da sam vas spiunirao skoro 2 god prije nego sam se registrirao, ovdje sam se nacitao tema i tema provodeci citave noci upijajuci info, moram reci da ste jednostvno najjaci forum uvijek spremni za pomoc ali i kritiku
tek sad sam primijetio temu predstavljanja pa reko da napisem recenicu...
uzgajam za vlastite potrebe iz jednostavnog razloga sto mi je dozlogrdilo placat astronomske cifre za garicu nepoznate kvalitete i porijekla!trenutno se borim, da kako tako zavrsim "drugi" grow (prvog sam doslovno dezintegrirao "nahranivsi" biljke sa propisanom dozom OTROVAza korijenje u 2. tjednu cvijetanja...bio sam neopisivo tuzan...ovaj da dovrsim kako bi jos malo pohvatao konce growanja pa onda neko ozbiljnije sjeme i mozda dnevnik...
Hvala Vam, Vutro!!!!
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
pozdrav svima

sad tek vidio pa da se predstavim ...

cuo sam za vas od brata prosle god. i ove sam vas naso ...

inace balkanac zivim u rh ... volim dobar dim i sve pozitivno ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
13.02.2016
39
47
18
34
Pozdrav svima,ja u pretraživaču ukucao "prodaja semena kanabisa" i eto me,do sada sam pročitao dosta toga ovde i dobio par dobrih saveta,jos jednom pozdrav svima