Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2015
8
5
3
31
Vozdra. Registrirao sam se na ovaj forum prije dosta vremena, ali nisam nikad ništa komentirao jer nisam nikad uzgojio ništa, nisam se ni predstavio (il se ne sjecam). :)
Nešto o sebi..crtam..tu i tamo gitaru uhvatim. I dimim.

Našao sam vas preko googlea, "outdoor uzgoj". Već me danima drži misao " il ću prestat pušit il ću sam posadit", zato zadnjih par dana kopam po forumu, čitam, upijam. Pa ćemo vidjet što će bit od growa i svega toga. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Groff

Aktivan Član
27.01.2016
204
252
63
59
Pozdrav
Nedavno sam postao član foruma. Našao sam vas na netu.
Nadam se da ćemo se ugodno družiti.

Groff
 

fenomen111

Aktivan Član
23.01.2015
108
335
63
Pozdrav
clan foruma sam neko krace vrijeme ma da sam vas spiunirao skoro 2 god prije nego sam se registrirao, ovdje sam se nacitao tema i tema provodeci citave noci upijajuci info, moram reci da ste jednostvno najjaci forum uvijek spremni za pomoc ali i kritiku
tek sad sam primijetio temu predstavljanja pa reko da napisem recenicu...
uzgajam za vlastite potrebe iz jednostavnog razloga sto mi je dozlogrdilo placat astronomske cifre za garicu nepoznate kvalitete i porijekla!trenutno se borim, da kako tako zavrsim "drugi" grow (prvog sam doslovno dezintegrirao "nahranivsi" biljke sa propisanom dozom OTROVAza korijenje u 2. tjednu cvijetanja...bio sam neopisivo tuzan...ovaj da dovrsim kako bi jos malo pohvatao konce growanja pa onda neko ozbiljnije sjeme i mozda dnevnik...
Hvala Vam, Vutro!!!!
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
pozdrav svima

sad tek vidio pa da se predstavim ...

cuo sam za vas od brata prosle god. i ove sam vas naso ...

inace balkanac zivim u rh ... volim dobar dim i sve pozitivno ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
13.02.2016
39
47
18
34
Pozdrav svima,ja u pretraživaču ukucao "prodaja semena kanabisa" i eto me,do sada sam pročitao dosta toga ovde i dobio par dobrih saveta,jos jednom pozdrav svima