Prenošenje preko granice - pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Nije istina da psi uvijek nadu. Ima caka kako smanjit sansu da psi ne nadu. Sakir na sto vislje mjesto, izvan dohvata psa, pa onda zapakirat nekoliko minuta prije granica, jer miris nemoze proc kroz stvari, jedino lagano izac sa vremenom kroz pore i ne savrsenosti u sta god spremas
 

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
MACA CICA je napisao(la):
Htela bi pitati posto u Alienu nemaju bas sva gnojiva koja meni pasu,pa bi htela doneti ovde iz Spanjolske gnojiva
,pa me zanima da li bi smela doneti avionom ,da li bi imala nekih problema ???Ili da donesem autobusom
ili kako vec ste vi prenosili i da li je bilo nekih problema ??? Radi se o gnojivima Advanced Nutrients????
ja u auto na suvozačev sic i samo opušteno... nece oni tebe ganjat ako ti nisi neki kriminalac sve sto vidis po novinama itd. itd. sve je to izdrukano i nista drugo ;)
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
oprostite ljudi ali mene je zivot dovoljno naucio da o nacinima i prenosenju treba sutit! svoje nacine ii pokusaje prenosenja preko grane ako i radite nemojte govorit nikome, pa ni svojoj nijemoj babi, nismo svi na forumu napusici, nazalost siguran sam da ima dosta i plavaca koji se kriju pod maskom! osobno nemam nista prtiv ljudi, rade svoj poso jbg!; ali mislim da nije dobra ideja pricati o tome javno da svi mogu vidjeti. samo pomazete ljudima u poslu da Vas jos lakse uhvate i da malo obogatite drzavni proracun iz svog dzepa u najmanju ruku! malo sam samo citao o cemu vi ovdje pisete, pa oprostite ljudi ali sami sebi jamu kopate i time riskirate duplo vise da svak ko bude kreno na godisnji ili negdi i ponese svoje njesra bar 5-10 grama da ima za sebe; sada ce biti otkriven jer ste otkrili svoje fore prenosenja i zataskivanja! sta da kazem nego :clap:
svak ziv ima pristup stranici i vjerovatno je ljudima koji rade taj posao zaimljivija nego nama (sajt), pa eto onda dalje navalite i samo otkrivajte i dalje svoje nacine zbog kojih neki vjerovatno nisu nocima oka sklopili od straha jel im fora valja ili ne, briga je to velika a kazna nije mala! samo sam dao svoje misljenje, nemojte zamjerit ako sa ostar bio ali kad sam neke stvari ovdje procito kosa mi se digla i nisam htio dalje i citat samo sam htio ovo napisat (ukratko) :) pozdrav svima od lisca :goldmaryjane:
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E hvala Ljubljana 26 na savetu :) Pravo da ti kazem i ja sam tako mislila ali reko ipak da proverim,kakva ste vi imali iskustva sa time decki,jer i meni se cini da je sve sigurnije i bolje od prevoza avionom, nebitno da li je to auto,bus... ;)Jer recimo i kod vas u Sloveniji kao i kod nas u Hrvackoj imaju grow shopovi gde se prodaju gnojiva od AN pa da je to zabranjeno ne bi se prodavalo legalno po grow shopovima pa zato mislim da na granicama ne bi trebalo imati problema...a verovatno se prodaju i po drugim drzavama u okruzenju Srbiji,BiH itd...A to sto kaze Lisac da netreba da jedni drugima dajemo savete kako i na koji nacin neko od nas prenese po koji gram zbog plavaca,da se ne odajemo itd.Mislim da to nije tako i da nisi upravu jer gotovo sam sigurna da gotovo sve te fore vec znaju i plavci kao i carinici jer su obuceni bas za to,ali ne mogu i nemaju oni vremena da bas svakog putnika pretrazuju detaljno i prevrcu sve i da traze da li je neki putnik stavio par grama u pastu za zube ili ti da prebrojava cigarete u kutiji da nisi umotao par grama,a na nekim granicama dnevno prolazi 100 000 ljudi pa vidi da li je to i izvodljivo,njih interesuju sverceri koji nose kilograme oni treba da se brinu....cak ja mislim da je ovo doista dobro i poucno sa tim savetima i da pomaze mnogo vise nego sto odmaze jer nisu svi ljudi mastoviti i kreativni i ovi saveti dobro dodju,cak mislim da plavcima ovo neodgovara jer ovde mozes nauciti dobre fore koje se uvek mogu koristiti... ;) :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pa naravno da treba šutit... ovo je najgluplja tema koja postoji :)

već sam to negdje ranije i rekao... ali nije na meni da odlučujem, vi i vaša sigurnost ste u pitanju :)
meni je svejedno, smišljajte nove načine, ali ostavite ih za sebe :banana:
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
svak ima pravo na svoje misjenje, nisi ti imaala posla jos s njima ;) i naravno da uvijek ima ideja koje im nemogu past napamet i o kojima se suti :) bez ljutnje samo si vi pricajte kako i sta ja cu sutit :) pozz
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Moram priznati Lisac da doista nisam imala nikad nikakva posla sa njima niti cu ne sto se ja toga bojim i to,nego ja sam jedna dama i mislim da mi to ne bi ni prilicilo ;) A to sto sam predhodno rekla evo reci cu izbog cega,ja licno to nisam radila ali sam naravno cula dosta o tome jer od moje majke brat radi kao carinik u lepoj nasoj hrvackoj i onako kao usput sam ga pitala kako to oni rade i kako uspeju da uhvate te svercere,decki vi ni neslutite da on zna sve moguce fore,kad je krenuo da mi daje primere kako su hvatali i gde i kako su ljudi krili necete verovati,tako da nije da oni ne znaju fore i da ih je tu neko zahebao nego nece oni da se bakcu sa tih 5 grama jer naravno kako on kaze zamislite da on krene da svima izvrce sve i svima da iscedjuje paste za zube,lomi cigarete i skida na golo zbog par grama i pritom treba da izmaltretira tako 50 000 ljudi da bi kod nekog od vas nasao par grama, pa vi ni ne slutite koje bi gubitke imala ljepa nasa hrvacka zbog tih vasih par grama jer vise ne bi nikada niko npr.od tih 50 000 ljudi ni usao u ljepu nasu vozilom zbog maltretiranja nego bi isao kroz srbiju,hrvacku itd.i vi zamislite koliko kuna svaki dan ostave kod nas tih 50 000,100 000 ljudi kroz prolazak kroz nasu zemlju na putarine. ITD..Pa onda ne bi dolazio niko od turista kod nas na more. ;) Njih zanimaju ovi veci sverceri a ne ovi sa 5 grama,naravno da ne bi oprostili ni tih 5grama da znaju da imate ali kako on kaze svi ti njima sami kazu da imaju nesto nedozvoljeno kod sebe svojim ponasanjem jer se uspanicare,znoje se tresu se,podrhtava im glas...zato ovde vodite racuna da se sami ne odate jer kako on kaze najvise na ovaj nacin i uhvate svercere,jer nece nijedan svercer da predje granicu obrijane glave i ceo istetoviran takvi nece ni svercovati jer su sami po sebi sumnjivi zbog izgleda i svakako ce ih kontrolisati...pa kaze da je doista bitno i odakle dolazite jer najvise kontrolisu i najsumnjiviji su im drzavljani Albanije,Kosova,Turske ,Bugarske i u zadnje vreme Crnogorci ..Tako da nemojte decki strahovati od Foruma i navodno da izdajete svoje fore njima nego obratite samo paznju na svoje ponasanje na carinama da ne izdate sami sebe svojim ponasanjem :).Eto toliko decki od mene i nadam se da sam nekom od vas osobno pomogla ovim sto sam napisala ... :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Ma da? Nisam znao.... ok

:extra_frustracija:
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Mogu samo da kazem da mi je osobno i neizmerno puno drago to sto neke osobe nisu znale kako
i sta treba,kako su i same priznale,vec su to sada naucile od mene ;) :) Naravno davacu ja i ubuduce
savete ;) Naravno slazem se sa tobom Lisac da svak ima svoje pa nek bira kako njemu pase...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
07.05.2013
32
5
0
Icicu na put uskoro, bit cu tamo vise od 2 sedmice sigurno, mozda i 3, vjerovatno 3 pa sam mislio da prenesem biljke preko granice, tj. 2-3 biljke koje ce biti u 20. danu rasta s opremom... Da li se to isplati prenositi, hoće li dozivjeti stres... ako ne budem mogao prenijeti, sta cu sa njima u te 3 sedmice ako se odlucim za indoor...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Loader je napisao(la):
Icicu na put uskoro, bit cu tamo vise od 2 sedmice sigurno, mozda i 3, vjerovatno 3 pa sam mislio da prenesem biljke preko granice, tj. 2-3 biljke koje ce biti u 20. danu rasta s opremom... Da li se to isplati prenositi, hoće li dozivjeti stres... ako ne budem mogao prenijeti, sta cu sa njima u te 3 sedmice ako se odlucim za indoor...

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: entuzijazam na nivou,nema šta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader and s0va

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Loader je napisao(la):
Icicu na put uskoro, bit cu tamo vise od 2 sedmice sigurno, mozda i 3, vjerovatno 3 ...
zaboravih odgovor na prvi deo poruke, vec te vidim kako se nakon tri sedmice vracas sa opremom i biljkama starim 40ak dana, mozda tamo izvadis i adekvatan fitosertifikat za cure, cisto d te ne drndaju na granici ;)

edit:
vegetiraj 20 dana i zabodi napolje dan pred put... ili proklijaj kad se vratis pa odradi indoor ko covek, gde si navro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader
07.05.2013
32
5
0
A gle, kad bi presadio napolje biljku, zalijem je s koliko litara vode pred put da bi bilo 3 sedmice dovoljno :D ?
 
29.12.2012
20
4
3
32
Loader pa poveri se coveku kojem verujes, ako postoji, neka ti on zaliva dok si tamo..
 
24.10.2012
22
18
3
33
Trebam pomoc,dakle ja sam iz BIH i nemam nigdje u blizini svoga grada kupiti bong,dok mi jedan dobar jaran zivi u Zagebu i dolazi kod mene u skorije vrijeme.Pa me zanima ima li gdje u Zagrebu head shop koji ima neku stranicu sa artiklima koje prodaju,da ga mogu uputit gdje da ide i sta tacno da mi uzme.

PS stakleni bong
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.