Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2012
26
2
0
37
Pogledajte prilog 1303znaci pojma nemam . bezveze zasadila jer me fascinirala ta biljka i sad vidim da je krenula cvjetati dok sam bila 3 dana u zg.. i sad mi vrag neda mira i zanima me službeno jel curica il decko? ..uslikala sam je sad po mraku... i nema one male kuglice - bar ih ja ne vidim - iako se od odsjaja cini..
hvaala na pomoci :)
 
10.09.2012
26
2
0
37
ahhhh predivno - sjemenku mi dao decko bezveze - jer se on bavi s time - a ja nikad ni probala i zasadila ju dosta kasno - ali etooo - curica je onda :))))))))))))))))))))) super ;) hvala
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ljudi, kad obično biljka pokaže da je hermafrodit? Naime, imam biljku od 2,5 m koja je prvih dana cvjetanja definitivno bila samo ženka.Dolazim nakon mjesec dana i prepuna je sjemenki. Pa se pitam, je li hermi ili ju je oprašio neki tuđi mudonja? I da, šta predlažete da uradim s njom, žao mi je baciti, ogromna je. Znam da u "upotrebi" ima masu recepata itd. ali šta vrijedi kad je puna sjemena...
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Pre će biti da je oprašio neki kuronja u kraju, u out-u se retko dešava( osim ako nije do genetike) da biljka ima razloga za menjanje pola...ali nemoj bacati ako je ogromna probaj neki hush praviti ili puter...
Kolko smo samo para dali na takve pakete pune semenki i hi :tuzan
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa ak racunas da polen leti kilometrima moguce je da je oprasena i industrijalkom :)))

Reci ti meni di je pa cu je ja rijesit, nemas frke :D zezam se naravno.

A bokte puna menki, kaj sad. Malo vise ciscenja prije motanja i dobro.
Meni se hermic pojavio odmah na pocetku cvijetanja a vidio sam dosta ljudi s foruma da im se pojavio i sredinom i krajem cvijetanja. Pa pregledaj je, ak ima jajca onda je hermic.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nenash je napisao(la):
Ljudi, kad obično biljka pokaže da je hermafrodit? Naime, imam biljku od 2,5 m koja je prvih dana cvjetanja definitivno bila samo ženka.Dolazim nakon mjesec dana i prepuna je sjemenki. Pa se pitam, je li hermi ili ju je oprašio neki tuđi mudonja? I da, šta predlažete da uradim s njom, žao mi je baciti, ogromna je. Znam da u "upotrebi" ima masu recepata itd. ali šta vrijedi kad je puna sjemena...

bacaj to. i meni desilo prosle god imao 10 durbana i 5 himalaja fem i sve se napunilo semenom . e sad su na istom mestu i nema oprasivanja zato sto sam unistio svu industriju u okolini par ogromnih plantaza

tako ako hocea kvalitet sledece god. kosu u ruke!!!!!!!!!!!!!
 
07.05.2012
3
0
0
43
dve razlicite biljke...dali je jos rano za odredjivanje M i Z
 

Prilozi

  • Photo0207.jpg
    Photo0207.jpg
    128,8 KB · Pregleda: 94
  • Photo0214.jpg
    Photo0214.jpg
    214,1 KB · Pregleda: 98

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
eto da si ne spamam temu(budem kada svim biljozama odredim spol) čini mi se da je stanje zasad 1-1.nakon što sam uočio mudonju,odmah sam pregledao druge biljke,i našao jednu ženu(bar mislim da je)
pokušao slikat najbolje što mogu,no čini se za qurac,malo su mutne slike -.-

mudonja:





mala:





evo ih zajedno,čak se i ovaj mudonja naginje k maloj:
(lijevo mala,desno mudonja)


koliko vidim kod mudonje,ima širje,rjeđe i veće listove.mislim da ću imati bar još jednog mudonju ako će imati te karakterisitike.
znači tražim potvrdu za biljoze.

edit:meh,ako nitko nebude mogao da potvrdi,slikat ću ih ponovno,malo iz daljeg.bem ti ja taj iphone -.-