Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nekontam ti pitanje..pa puna je pistila znaci vec odavno je zenko ...moze biti jednino hermic ako sad vidis jaja ali to ti nemogu potvrditi jel na ovoj povecaj slici je premutno ....mozda je samo clayxs nabubrio....morat ces nam bolju sliku dati ako hoces tocan odgovor frend :)
 
30.01.2013
25
9
0
47
ooo sad mi lakse - pise na kutiji buddha seeds.-white dwarf,red dwarf,deimos,syrup a nije obiljezeno pa ti sad znaj ma bitno da je lujka heh tnxxx
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
j923wm.jpg


druze, bojim sa da je to muski preflower, al ajd da sacekamo bar 24h pa onda znas na cemu si 100%
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Smešno ali često, bududci muzjaci dobiju neku "deformaciju" stabla.
Čudno se " naduva", nekako je stablo poput "slamke"
čekajte vi ipak 12712h :)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ja sam skoro cuo za metodu koju i ja jos testiram. Radi se o prepoznavanju muskih semenki. Za sad imam 2 curice ovom proverom ali to je mali broj da jos mogu da kazem da je 100% sigurna metoda.

Znaci...uzme se seme u ruku i kako je meni receno kada se provrti izmedju kaziprsta i palca musko seme ce da ima "kurcic" kako bi moj drug rekao, i musko seme ce da bocka prst. Dok zensko seme tokom rolanja kroz prste nema tu ostru ivicu. Moguce da nije tacno ali provericu sad ovu sezonu kad budem sadio vise biljcica. :dada
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
kovac je napisao(la):
Ja sam skoro cuo za metodu koju i ja jos testiram. Radi se o prepoznavanju muskih semenki. Za sad imam 2 curice ovom proverom ali to je mali broj da jos mogu da kazem da je 100% sigurna metoda.

Znaci...uzme se seme u ruku i kako je meni receno kada se provrti izmedju kaziprsta i palca musko seme ce da ima "kurcic" kako bi moj drug rekao, i musko seme ce da bocka prst. Dok zensko seme tokom rolanja kroz prste nema tu ostru ivicu. Moguce da nije tacno ali provericu sad ovu sezonu kad budem sadio vise biljcica. :dada

e a ja sam čuo da obuješ čizme da dobiješ sina pa ti mogu reć da nije istina.....hehee