Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pa uglavnom ako ne vidis gomilu jaja,vec samo tu visibabu 70% ce biti zenska,bar je kod mene tako bilo... a sad od volje ti,sto se tice mene skidaj odma,samo nznm zasto si postavio sliku i pitao? Wtf :zvezda:: a ne moze ona tako brzo da oprasi zenke,postoji i tu proces al ne da mi se... kako god srecno and peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jozovutra

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Pozz ljudi, da li i vama ovo izgleda kao muški pol (znam da sam promašio fokus ali trenutno bolje slike nemam).
20150715_122309.jpg
 
Poslednja izmena:

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
PowerSeed kome si odgovorio, korisniku jozovutra ili meni.
Moje ostale biljke koje su na istom sajtu nisam slikao jer nisu još ništa pokazale. Ovu za koju sumnjam da je jajan ću ostaviti još par dana da se fino predstavi pa reci mi da li može oprašiti ostale iako na njima još uvije nema pistila?
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Burazengije jos samo jedno pitanje, posto imam jednu biljku musku i jednu zensku kako da zastittim zensku od haosa da ne sjebem i nju aa da na ovoj muskoj biljci sacuvam seme jer ce mi biti potrebno za sledeci uzgoj
i postoji li neki video kako se to radi kako cuvam polen i kako ga uzimam sa biljke ,kada se to skida i kako da uspem da dobijem samo na jendu grancicu semena posto ne mogu da se jebavam celu biljku da je zaivam tamo vamo ai nece mi trebati toliko jer seme koje sam posadio uzeo sam od sipca iz Pristin
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
e pa to je onda u redu ja sam mislio da

mislio sam da dobijam na zenskoj samo hedove bez i jednog semena..


* * *
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti dole levo u postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
Hvala na odgovoru i zanima me jos samo kad poceti sa gnojivom za cvijet?za nekih 10 dana ili?mogu odmah?kasnije?vege nisam gnojio jer lijepo rastu i narasle su i vece nego sto sam htio.hvala