Prirucnik za buduce ratnike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
ovaj... možda si me krivo shvatio... :)
nije losh priruchnik, ja samo trakeljam malo... bilo bi zgodno skupit nekoliko ljudi koji bi radili na nekom takom projektichu, da skemijamo neshto konkretno i kvalitetno
jas to tu vech i predlago al palo na napalm...
eto...

(ono budala i gluposti sam ja sam sebi reko ;)
zarez nemoj da se sekirash
zdravo
:spliff:
 
18.06.2007
25
3
0
39
Ma i da si me nazvo budalom,necemo dati samovaznosti da si uzme maha:icon_lol:,istina da za prirucnik bi trebalo jos rada ali sam opet ciljo ne pre opteretit ljde s previse informacija.pojacana verzija prirucnika svakako i to ne samo vise za pocetnike.:181:
 
07.09.2009
19
3
0
38
viđ majkla :) ta i ja kažem sebi nemoj da pretiruješ bid glup ili bolje rečeno naporan... ;)

nego zbunjolo me ovo za početnike, pogotovo sada dok )neznam više kako bi nazvao pušenje trave, nijedan naziv mi ne odgovara peace-) sada dok mi je dreago biti s vama :) :) veselim se tekstu koji pripremaš ibor te da kažem da nema tu početnika i majstora već onog koji želi i onog koji ne,,pa prvo prepoznati se u tekstu želim svima... osim pregršt informacija bit je kako te riječi zvuće... pa kad kažem da ću stračitelu neželim čokoladu primjer... sve ima svoje, neko se prepoznaje u svemu što vidi, a ratnik uz to želi , i voli biti predan želji i volji, a što vas pokreće? ratnika je malo, jer u nas vlada niskoužitna strast...prirode u nama ko i vani...
 
01.02.2009
0
6
0
38
mislim da nema pravog ili krivog ratnika... pocetnika ili majstora ..
u sustini svi ljudi su ratnici.. svi se borimo kroz okrutnosti života.. koje smo inace sami sebi postavili.. neko na jedan nacin, neko na drugi...putevi nam mogu biti slicni... al nisu isti.. daleko su od toga..

iskreno razlikujem ratnike po njihovoj volji, tj. ratobornosti.. kada se nakon svakog pada uzdigne jos vise.. taj sebe moze nazvat ratnikom..
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
tako je.. svi su ljudi na putu ratnika, to je dor han mislio kad je reko da neamo drugi izbor na ovom svijetu

yashkamash