Problem - "Galaxy" stvara ovisnost!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.08.2012
1
0
0
40
pusim legalu galakxy nekih par mj svaki dan i sad dok ne dim im imam problema znojim se ko konj druga stvar je nemam volje za nista a treca stvar je da nezz kak da se ostavim tog jer dok ne pusim nemogu razmisljati
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
  • Sviđa mi se
Reactions: kiseonik

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sta je "legalu galakxy", jel mislis na pyramid galaxy... i smanji malo, naravno da ti ubija volju ako se rokas svaki dan neodmereno
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
biće da je to neko "novo" sintetičko sranje koje se "legalno" prodaje
ako je tako ostavi se toga druže na vrijeme, nema sreće od toga
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Kenny Dalglish je napisao(la):
biće da je to neko "novo" sintetičko sranje koje se "legalno" prodaje
ako je tako ostavi se toga druže na vrijeme, nema sreće od toga

moze biti, nisam ni video da je u ostalim porocima :) e pa onda i ako je tako, moj savet: baci to i predji na pyramid galaxy ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
17.02.2011
34
10
0
33
Galaxy i svi ostali osvježivači zraka nisu dobra stvar. Probao sam nekoliko puta i svaki puta kad bi tu kemiju probao bio bi totalno sjeban. Jedina dobra riječ da to opišem je to - sjeban. Znao bi vrtiti glavom u agoniji, užasna paranoja (jednom su me dva psa od frenda okružila kad sam prvi puta popušio Galaxy i počeo sam skoro doslovno srati u gaće od straha). Srce često jako jakoooo brzo počme tući. Naravno, proučio sam što sam to konzumirao naime radi se o kemikaliji JWH-018 koju možeš Googleati, čak se sjećam da je jedna cura na YouTubeu dobro opisala o čemu se radi. Iskreno - baci to i koristi ovo što je ilegalno, ali raste u zemlji ;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Eeeee da... dok se na nas gleda kao na zadnji šljam, to đubre djeca kupuju i puše neometano... eto, sad imamo i dokaz da stvara ovisnost. Istina, ja sam ih već vidio i u živo kako mole za "pola vrečice" jer nemaju za cijelu... Ovo nikako ne smije ići u groblje. Ćak što više, stickat ću ovu temu da se vidi odma kad se pdf otvori!

Rasprava se naravno u skladu sa pravilima foruma ne nastavlja :lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.