Problem kod lišća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Psihol1ty je napisao(la):
voda je iz cesme odstajala par dana. nisam proveravao pH.
Greška.Radije frišku vodu iz česme.Odstajaloj vodi se povečava ph,pogodovo kad stoji danim.Neznam dali bi ti pio vodu koja stoji u čaši 5 dana.Ja takvu smatram prljavu za sebe,a biljka je također "živo biće".
a neonka je cfl plava od 125w
Razjasni ovo,troši toliko ili "zamjenjuje" 125w.
 
09.10.2010
12
0
1
promenio joj zemlju jer sam zalivao sa floravitom, nisam hteo da je ispiram da ne bi isparao i npk.al kontam da joj je problem ph, jer se vremenom podigne pa ne moze da uzima N pa pocinje da zuti..al uskoro cu i to resiti.
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Bok Natur..ok,slika je tu..a di su nam podaci o svemu?kako cemo znati sta si ti radio i kako si postupo s biljkom da bi ti mogli odgovoriti ili pokusati odg..sad vidim da si na dvije teme postavio sliku i pitanje..
 
17.08.2010
12
0
1
34
Duga prica sve to... Al nista nema veze ako propadne grow, pocecu nov i onda cu dnevnik uzgoja, pa cemo da pratimo... a mislio sma da ce sve ok biti sa ovim... nema veze sad...

Ipak hvala na odgovorima...:icon_lol:
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Dobro...tvoj problem...samo preporucio bi ti,posto je vec doslo do problema da ga rijesis i da uvidis u cem grijesis pa da onda to mozes i ispraviti za ubuduce za taj 2 grow;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....upravo to, tak znaci u svakom growu naides na problem i odmah bacaj pa idemo novo....nema smisla....istjeraj do kraja i nauci na tim greskama za iduci put.....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Znam da za sve postoji prvi put, ali ja do sada nikad nisam imao probleme, takve, gadne! Ovakva biljka bi trebala biti "vesela".... Negdje gadno zajebete s zemljom ili jos gore, gnojenjem od kad izadje van!!! Ja uzmem sjeme (uvijek nepoznato) stavim u zemlju koja kosta 6 kuna-10 litara i raste! koja mudrost to mora biti. A da ne velim kompliciranje s zemljom koja ima ovak ph ili onakav i kosta po 50 eura! BEZVEZE! I, da u mom kraju je dosta tvrda voda i nikad nisam dodao ph minus ili plus. Niti nemam taj mjerac niti ga mislim nabaviti. nemam cak ni vlagomjer ni termometar, a ipak rastu i sretne su!

Nego reci, sta ti je to bijelo sitno po povrsini zemlje?
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
-Zato ces sa zemljom od 10kn imat isti rezultat kao netko tko ima zemlju od ''50€ i koji ju pihranjuje''??
-Od ovolkog foruma i svih mogucih naslova kladim se da nisi procitao ni 2%.. Nemoj lupetat makar sta..

:wave:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Bez ljutnje.
Samo kazem da se i u takvim uvjetima moze dobro uzojiti i da nikad nikakvih problema nisam imao (vecih). I ja prihranjujem svoje, ali ne tak rano. Nemoj se kladit da ne izgubis. Kocka izaziva ovisnost. :eek:hno: