Problem sa rupicama na listovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
E nisam bas zalivao posto sam bio odsutan 4 dana, ali napredak se vidi, neki su se listovi sami od sebe ispravili, a ovi novi sto su izrasli uopste nisu izvrnuti. :)
Danas sam zalio pa opet za 4-5 dana, videcemo, saljem slike. :0
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
e moj dechko , ti imash rupice od bubica , a ja ovde u shumadiji ne smem za neki dan da odem da obidjem biljchice , zbog GRADA koji je upravo padao , AMIN ! :((((( ( zbog straha shta cu zateci ) oO
zamislite prichu , prvo mi jedan sajt poplavi morava oO a sada grad , PA DOKLE VISHE ? oO
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Brate ja mislim da smo u ISTOJ ali totalno istoj situaciji, samo sto je meni jedan sajt dunav poplavio, a juce je i kod nas padao grad velicine lesnika, ali sam otisao i biljcice su u fulu nije im nista prezivele su SVE, ni jednoj nista ne fali...
Ti bolje sada idi tamo da ih odbranis od puzeva posle kise nego sto se plasis leda, bolje odmah pozuri jer sam ja jutros sprecio desetak puzeva da pojedu ono za sta sam se ja trudio. :))
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ug druze spasao si me briga , verovatno ni meni nije smlatio grad sav trud :) , a shto se puzeva tiche , sve je okopano i oko mesta isprskano puzomorom , tako da ne brinem zbog puzeva :)
tebi dunav a meni morava , ludilo :)))
ne mogu danas nikako da odem , slavim slavu i danas ochekujem josh neke goste , tako da je neizvodljivo , Mada nece nishta da im fali , velike su dosta , neke idu i do 25 cm , ali brinem za drugu turu koja je posadjena malo kasnije , one su malo nize oO
a shto se tiche plavljenja morave , zbog toga ce ketpa sledece godine da bude duplo skuplji kod nas , jer " kolege " sade pretezno kod morave :)
 
04.05.2010
3
0
0
32
zdravo ljudi,moje misjenje je da su ti biljke preplasene i skroz oslablejne od tih bubica a ko zna mozda si stavio previse pesticida i tih sema,,ja san krenia u uzgoj kao namater i sve po instiktu radim i dosad mi je u mjesec dva dana biljka narasla jedno 50 cm u vis a u sirinu 30-to je promjer listova sa kraja na kraj,i totalno je gusta i vec mirise finim intenzivnim mirisom,samo iman problem jedan mali ima na sebi par rupica ali ne voako malih vec kao da je nesto vece gricka
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ja brijem da si previse spricao onim govnima...

pise ti tocno kad trebas spricat, prije ili poslije kise.

biljka ti se navukla tog smeca, probaj dovuc na sajt 10l vode i jaku ju zalit da isperes to