Problem sa Vutrom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2014
0
0
0
Evo pozz , pratim ovaj forum vec duze vrijeme ali tek sada sam se registrovao ..
Pusio sam 2 godine aktivno , svaki dan 2-3 jointa i prestao sam u januaru 2014 , do sada nisam nikako zapalio a imao sam 100 prilika .. Prestao sam samo iz razloga sto me od trave puca tolika paranoja da to nije normalno ... Jednostavno svakoga koga vidim mislim da me zeli pretuci , svakog covjeka na ulici kojeg vidim , mislim da zna da sam napusen , kada sam sa znaci najjboljim prijateljima utripujem da lose misle o meni ... znaci samo mi je ok kada sam kuci sam tada se izgotivim .. Nadam se da ste shvatili o cemu govorim , jel neko imao prije takvo iskustvo , volim osjecaj kad sam high ali mi je problem ta paranoja ... Eto cjenio bih kad bi mi pomogli , pozz :D
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Pozdrav i dobrodosao.
Ja sam se kao mali plasio mraka,i sada kada sam high i kada se vracam sam po mraku imam osecaj kao da me posmatra nesto sto nije sa ovoga sveta...nisam vise mali tako da mi sada to nije strah vec kao neko unutrasnje uznemirenje koje je vrlo sitno i nedovoljno da se nazove strah.Inace ne volim urbanija mesta tipa zgrade parkovi,beton,dosta ljudi (kad sam cist) ,a kada sam high taj osecaj se naravno pojacava,i gledam da sto pre stignem u moj kraj gde je okruzenje prirodnije.Paranoja je cini mi se normalna stvar,dokle god imas kontrolu nad njom,cim je iskontrolises to vise nije paranoja vec trip.Ja to tako vidim i time se vodim.Pricaj sa prijateljima o svojoj paranoji dok si/ste high i bice ti lakse.Ja sam tako ublazio svoje male paranoje. :)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Ja imam paranoje kad nemam vutre, a kad imam sve je ok.
:signs040: sry
Evo sad fino da kazem da ja samo pusim kad sam kod kuce i kad necu nigdje da idem, ali par puta sam se nasao u klubu imao sam osjecaj da svi gledaju u mene i da kontaju da sam napusen, a ja se ono sve stimam i pijem pivcek da izgledam normala, al mi to i jest car vutre, a ovo i nije bas strah, ovo je neki jbn osjecaj i svidja mi se hahah :D stay high :signs046: :smoke18:
 

Gagiba

Aktivan Član
Sad me zvao ortak na pivo u lokalnu birtiju. Dakle pucam stotku pre nego pođem pa tamo sa njim još jednu. :)

E tako nekako treba da skapiraš vutru. :D

Paranoja je inače redovan pratilac korišćenja THC-a ali da ne davim jer je ko zna koliko puta ovde na forumu pričano i prepričavano o paranoji. Može da se iskontroliše ali je neophodno iskustvo a to ti niko ne može preneti. Iskustvo je stvar koja isključivo od tebe zavisi i od tvoje privrženosti da provališ rad vutre.

Postoje načini za trenutno vađenje iz paranoje i kod izvežbanih korisnika proces savladavanje paranoje na vutri traje najviše par sekundi.

Ako baš budeš insistirao pošalji poruku na privat pa kad budem dokon i pri vremenu poslaću ti par prečica za vađenje iz paranoje pa ako budeš u prilici treniraj. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Da baš ja razmišljam koja je svrha duvanja po vani. Druga stvar otić šetat šumom ili po divljini pa zapaliti ali ići na neka javna mjesta pa se skrivati po ćoškovima i riskirati pad baš mi nema smisla. Volim samo ljeti na plaži kad je dupke krcata zapaliti onak ko pravi rasta, pa kad zamiriši svi se samo okreću i vele "que passa" :)
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
evo i mene....
ja baš volim taj osjećaj...evo neki dan sa ekipom zapalio u šumi,paranoja cijelo vrijeme,svaki ćas nešto vidim,vozimo se autom,ja gledam sa strane i ono razmišljam gluposti,gledam neki balkon sa ogradom i kako se vozimo ograda se otvara kao rolete one drvene,i sto gluposti,isto tako u mraku svaćega ima kad se napirim...ali baš to volim jer ćim vidim nešto znam da sam utripovo i onako se ugodno nasmijem i sretan sam što me radi,baš ugodno se osjećam...ne pišem ovo da ti se hvalim...jer i ja sam prvih 5 duvanja umiro od straha,babe koje izgledaju ko drotovi,đukci u mraku,svi te gledaju,srce kuca ko blentavo....jednostavno prihvati da se tripuješ i nasmij se sam sebi...no hate ;)
 
24.10.2013
48
18
8
I ja sam prvi puta imao trip ako se vozim u autu da cemo udarit u drugo auto i prebrzo da vozimo a sad ?
sad kad idem na duze relacije vozim obavezno 2 džoxa jedan za krenuti drugi za vratit hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=1SzR3b78648
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
dešavalo se i meni, ali prije...sad tu i tamo se desi neki trip da zabrijem ovo ili ono, ali ništa zabrinjavajuće...kontam da je tonormalno, s obzirom na psihičko stanje nekoga tko puši, sve je to u glavi...
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Znaci svestan je svojih misli, i zna da su negativne ali ne moze da ih iskontrolise . Cak malo vuce na opsesivno lose razmisljanje . Moje pitanje je da li se tako oseca sve vreme ili samo na kratko ? Tj. dok sedis sa prijateljima u kom momentu ti padne na pamet da im nisi drug ?
Naucno to ide ovako . Sedis tu dok nivo paranoje ne pocne da pada. I kada vidis da se sve idalje odvija "normalno" trebalo bi da se smiris.

Ako vec znas da se radi paranoji dok si u paranoji pola posla si zavrsio . Jos samo da uzmes kontrolu nad svojim mozgom. Sto kaze gagiba postoje vezbe.
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
pozz ekipa...moje iskustvo sta se tice paranoje i nije tako strasno...zna se dogodit tu i tamo ako vozim auto ili sam okruzen hrpom ljudi,ali brzo prodje jer shvatim sta mi se dogadja i uspijem se opustit nakon toga...cak bi rekao da je to i dobro ponekad jer te cini puno opreznijim i zamjecujes hrpu stvari koje ti inace nebi pale na pamet...meni je inace veci problem kad me opere trip dok sam s frendom.u samom stratu je je zabava i veselica,a nakon cca 30 min me totalno zblesi..neznam vise sta bi pricao,a ono sta kazem imam osjecaj da ispadam budala...vjerujem da je to zbog lose robe....
 

Gagiba

Aktivan Član
Paranoje su čudo ali se svakako daju prevazići! Već sam opisivao neke sopstvene ovde na forumu pa da se ne ponavljam. :)

Inače, glava mi trenutno vibrira u ritmu tam-tama baš zato što sam suzbio paranoje i tu kontrolu primenio sinoć u kafani.
Za te posebne namene sam water-curingom pripremio nešto White Widovice i dimili smo sve u 16!! Lik koji inače ne vari je vukao, pola kafane je pasivno duvalo da nisu ni znali...sad kad razmislim možda i bolje da imaš malo paranoje, bar ne praviš svašta od sebe na javnim mestima!! :D

I sve je nekako bilo pod kontrolom do ponoći kada rasna plavuša preuzima mikrofon i dolazi do....tam-tama!! ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
kad si naduvan u kafiću treba samo biti prigušeno svjetlo,poneki svjetlosni efekt da razbije vizuelnu monotoniju dok gledaš u rasnu plavušu i jak bas iz zvučnika :D,pivkan ili sokić u ruci...
e onda ti nemere niko ništa :D