Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
Za ekipu iz BiH prodajem nove HPS komplete od

70w 40 e
150w 50 e
250w 60 e
400w 70 e

Sve vec spojeno plug&play

Također mogu nabaviti sve vrste ventilatora

Samo ozbiljne ponude na pm
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Trazim vent za ispuh od 400 - 600 m3/h. Ozbiljne ponude u pm plz ako netko ima, kesh..nikakve zamjene.
 
19.08.2011
46
15
0
37
stardust je napisao(la):
Prodajem MH komplet(sklopljen sa reflektorom) od 150W,2 MH zarulje od 150W,komplet od 400W HPS/MH (sklopljen sa reflektorom),jednu hps i jednu MH zarulju plus ventilator..znachi sve ukupno 2 kita,4 zarulje 1000kn ili pojedinacno :

1. 150W MH komplet sa novom MH zaruljom -300kn

2. MH zarulja BLV/USHIO od 150W, 4000k - 50kn

3. 400W HPS/MH komplet sa HPS zaruljom -550kn

4. HPS zarulja SYLVANIA od 430W,3200K sa vecim udjelom plavog spektra za rast i cvjetanje -100kn

5. MH ZARULJA 400W SYLVANIA HSI-T,6000K -150kn

!!!!!cijena za sve -1000kn plus metalni ventilator od 15W na poklon :)))))
imas PM
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
32
hahaha sta je bre ovo s pokerom? :D s pokera na vuju, drago mi je da se lecite :) Peace n Pot!
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
NJBJS_Radovan je napisao(la):
Menjam partypoker.com account sa 45$ za bilo sta vezano sa opremom za grow,samim growom ili bilo sta u vezi sa travom uopsteno...
zasto ne podignes te pare ak uopce mozes?
igrao sam ja slicni poker i onda su prije mjesec-2 maknuli moneybooker i stavili neteller tako da je puno teze doc do svojih novaca(dugacke procedure da bi se uopce osposobio neteller akaunt) tako da ljudi samo oprezno...vec bi ti podigao te dolare da je jednostavno,tak da nemoj lagat ovaj napaceni narod :lml_spam:
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
NJBJS_Radovan je napisao(la):
Menjam partypoker.com account sa 45$ za bilo sta vezano sa opremom za grow,samim growom ili bilo sta u vezi sa travom uopsteno...

Jesu li to onih 50$ bonusa sto dobijes na novootvorenom accountu ako rijesis kviz ili neka takva spika? Ako je taj slucaj, ne zajebavaj ljude, ako nije, sorry ;)
 
19.08.2011
46
15
0
37
derataur je napisao(la):
a na kojem to tocno?nije prek netellera?
ja ti igram na pokerstarsu, i imas opciju za isplatu i preko netellera, moneybookersa, cek ti mogu postom poslat, wire transfer imas(al ti je za vece cifre) i imas da ti direkt na bankovni racun uplate, tu opciju ja koristim.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
vidis,ja sam igrao na nopay pokeru i prestao sam otkako su stavili da mozes samo preko netellera obavljat transfere(neteller,najsigurniji al najzajebaniji sto se tice potvrdjivanja indentiteta)i isto tako imam cca 50$ na racunu s kojima nemogu nista osim ih uvalit nekom ko ima neteller...slobodo nek se javi netko sa netellerom ak oce tih 50$ za bilo sta vezano za grow samo se bojim da jedino mogu zajebat nekog na kraju price posto oni tolko pate na potvrdjivanje indentiteta.
nisam htio nikog optuzivat ni sl.,samo mi nije jasno zasto radovan nudi novce sa pokera kad moze skinut te novce i u svome mjestu kupit to sto tu trazi...?!
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Info!

Composana zemlja u OBI-ju 50% sniženje

Ispričavam se - pogrešna tema. Molim prebaciti u temu "Nabava opreme". Hvala unaprijed
 
20.10.2011
12
0
0
34
ALO BRE KOLEGE?!

Alo??

Rekao sam da menjam partypoker.com account sa 45$ i to sam i mislio...

Zato sto je iznos previse mali da bi isao bank transfer,nemam k-karticu, a ako bih odlucio da mi posalju cek, skinuli bi mi 5$ ili 10$ (nisam siguran) za "fee", i jos bi morao da cekam od 5 do 7 dana....
Znaci zasto bi cekao i jos placao 20% para sa akaunta,ako neko ovde ima da bi rado opikao poker,a ima nesto sitno od opreme sto mu ne treba......
I ne pricamo o hiljadama pricamo o 45$ (30e)....A i kad bi neko hteo,svakako bi morali da se nadjemo da ja uzmem to sto treba pa bi otisli negde na net da i ovo prebacimo lice u lice....

Znaci kes moze da se digne, jedino sto treba da se plati fee i da se ceka 5-7 dana,ali moze,znaci nije nikakav problem.......I ne nije nikakav bonus ili bilo sta slicno,moje su pare,ne znam odakle ti sad to...

Kakvo optuzivanje kakve PM, pa zar nije lakse lepo pitati??
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
NJBJS_Radovan je napisao(la):
ALO BRE KOLEGE?!

Alo??

Rekao sam da menjam partypoker.com account sa 45$ i to sam i mislio...

Zato sto je iznos previse mali da bi isao bank transfer,nemam k-karticu, a ako bih odlucio da mi posalju cek, skinuli bi mi 5$ ili 10$ (nisam siguran) za "fee", i jos bi morao da cekam od 5 do 7 dana....
Znaci zasto bi cekao i jos placao 20% para sa akaunta,ako neko ovde ima da bi rado opikao poker,a ima nesto sitno od opreme sto mu ne treba......
I ne pricamo o hiljadama pricamo o 45$ (30e)....A i kad bi neko hteo,svakako bi morali da se nadjemo da ja uzmem to sto treba pa bi otisli negde na net da i ovo prebacimo lice u lice....

Znaci kes moze da se digne, jedino sto treba da se plati fee i da se ceka 5-7 dana,ali moze,znaci nije nikakav problem.......I ne nije nikakav bonus ili bilo sta slicno,moje su pare,ne znam odakle ti sad to...

Kakvo optuzivanje kakve PM, pa zar nije lakse lepo pitati??
sto se mene tice sve sto sam rekao sam rekao u upitnom obliku...a sad u izjavnom:znaci,tko god preuzme taj akaunt gubi 5 ili 10 $ kad pare cupa sa akaunta stoga nije 45$ nego 40 ili 35$!

p.s.lijepo od tebe da si dao neko pojasnjenje
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pa nije da hejtam,samo netko tko nema pojma on online pokeru bi lako popusio da ce dobit 45$ kao sto nudis:violent018:
 
20.10.2011
12
0
0
34
Joj boze.....

Taj fee placas samo ako odaberes da ti posalju check...Ako imas karticu ili moneybrookers,nettteller taj ili bilo sta od tih zezancija,onda ti nista ne skida, ili ako uspes da uzmems 100+$ mozes da dignes i preko obicnog bank transfera, sto ti isto ne skida nista....

Ja stvarno ne znam sta ti hoces od mene i koji problem imas....

Anyway,posto zadnjih 10 postova nemaju nekakve veze sa razmenom opreme,sto bi znacilo da cu cisti spam,predlazem moderatorima da obrisu, a ako im se bas tolko ne svidja moja ponuda,neka i to obrisu,i ovako je sad vec izvesno da se niko nece javiti...
 
29.10.2011
19
1
0
41
Logicno je da se nece niko javiti, imas 10 postova, nudis 45$, da te pare mogu da se digni, ti bi ih davno digao. :assshaking: