prva pljuga i ustisak a onda druga treca i tako dalje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
otvorio sam tu ovu temu pa ko zeli nek isprica svoje iskustvo i kako pravi pljuge na koj nacin znam da ima ovakve teme ali zeleo sam imat i ja svoju licnu temu ovakvu tnx
iskustva sa prvu drugu trecu pljugu i tako na dalje ...........................

eto dogodilo se i to danas sam zapalio prvu pljugu ja licno je napravio tutun od pola cigarete i skoro pola heda koji je bio 2sm x 2 santimetri velik, filter sam napravio od kutijicu od sibica unutrasnji kartoncic, zapalio pljugu i uzeo 3 dima i ugasio pljugu onda i nakon 8-9 minuta pocelo je...........................
odjednom sam uzeo list hartije A4 i poceo pisati sta se desava sta osecam i gledao na sat da to zabelezim..................
isto jako mi je bilo bitno da si merim krvni pritisak .............
poceo sam osecati trnenje kao mornica na celu grudi ramena znaci pocelo je djelovati
zapalio sam je 14- mart 2013 01 casova i 19 minuta :))) smijem se ali eto na 35 godina zapalio prvu pljugu da napomenim u medicinske svrhe zelim istrazivai vutru

znaci 01-19 minuta nakon 7-8 minuta pocelo je da osecam gore navedene simptome...........uzeo list i zapisivao sve sto sam mogao
merio krvni tlak popeo se na 165/100 otkucaja 119 to me zabrinulo onda sam pomislio samo smireno citao si na forumu da treba da naucis da je vozis:) pa haj postavljao sam pozitivne misle i reko da ce da se smiri tlak i otkucaja
pocelo me potiti na celu poceo sam osecati pritisak neki na grudi dejstvo kao da se pojacavalo u branovima valovima
do 01-32 minuta uredu ali onda osetio sam da cu da pvratim i trcim u kupatilo ispovratio sam ......prije paljenja pljuge najeo sam se mislim 20-25 minuta prije toga
izmio ruke i lice i vratio u salonu i izmjerio tlak bio 140/95 100 otkucaja baterije su se ispraznili pa stavio sam ih da se pune na aparat za mjerenje
nakon nekoliko munuta ope sam iso da povracam u kupatilo i opet povratio i sve dok klecim dobro je ali kada ustanem da se operim na cesmu onda opet ti dodje da povracas.......izmio se polako i opet u salonu lezim na krevetu a da ............kada se operim lice i ruke onda je sve dobro ali to traje 2-3 minuta legnem i zaspim na krevetu
ustanem u 08 ujutro onako osecaj nisam relax neosecam se da sam odmoren nekoliko minuta budan i opet ideam na spavanje ustao okolo 11-29 minuta i evo pisem ovo moje prvo iskustvo

neznam ocu li veceras da zapalim opet onu pljugu nisam bas imao najbolje iskustvo u pocetku sta vi mislite

ps
nemogu da zapalim ni cigaretu gadi mi se osecam neki blagi pritisak kao prstom dodirnut na celo napred
ima i jos nesto ako se setim napisa cu pa mozete pitati ili odgovoriti zasto je tako bilo moje prvo iskustvo i sta misle iskusniji
 
12.03.2013
4
7
0
evo ja cu ti opisati kako ih ja pravim

Iimam dvije vrste rizle, jedna je obicna duzina a druga je kao kad prepolovis papir pa dobijes dvije male rizle :D
sastavim taj jedan mali papir sa vecim tako da dobijem rizlu ipo a filter pravim od cega stignem zavisi kako kad mi je sta pri ruci....
ubacim u mrvilicu i travu i duhan ( duhan za motanje cigara ) sve to fino usitnim i onda srolam jedan onako srednje debljine, ispusim i dok sjedim i cekam da pocne djelovati srolam jos jedan i onda sat do sat ipo `odmaram` haha .... ugl. malo duhana stavim jer nevolim bas da osjetim duhan u jointu kvari mi ukus trave, barem meni :D




a to sto ti je muka i povracas mozda ti je previse ta trava jaka pa ti ne odgovara ili kad ispusis i kad pocne da te uzima sebi pojedi nesta slatko sto ima vecu energetsku vrijednost u sebi ili popit nesta gazirano jbg mozda ti nepase bas ovako rano zapaliti ipak 12 je sati :D upoznaj svoj organizam
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Znaš li porijeklo i kvalitet pušenog? Hed od 1cm x 2cm je oko 40-50 miligrama. Iako si "samo" 3 dima ti to je jaka koncetracija za početnika. Možda si povračao jer si pušio nefiltrirani duhan?
Treba se tijelo malo naviknuti, povračanja ne smije biti nikako.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
imam i ja ono sto meli mlin ili kako ga vi kazete kupio u grcku kada sam bio na odmoru
e znaci samleo sam vutru u to onda na rizlu stavio pola cigaretu a vutru iznad duhana postavio
eto nisam pomislio da mogu da samelim duhan i vutru zajedno:)))
ali sta mislite o potenju i povracanja
a da napomenim ni jednom se nisam nasmijao a znam da kada se napuse da se smeju ????
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Prvo! Postoji tema. Dvije čak, koje obuhvačaju ovu.
Drugo! Ko je ovom Makedoncu dopustio da išta više piskara po forumu?

E da! Normalno da si se prepušio. Da si povuko i jedan dim, opet bi ti bilo muka. Taj si tip, nema druge. Meni nikad nije muka od kako praktički svaki dan duvam, ali prije, dok je bilo za zabavu, vikendom i tako, znalo je biti grljenja wc školjke.

Ugl. Ovo ću spojit, samo da skontam kako šljaka ovaj novi forum :icon_lol: A bome i tebi Makedonac ne gine opet predban, samo da se snađem :p
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Duhan nema potrebe u gringer(ono šta menje) i duhan za motanje je manje poželjan za pljugu jer sporije gori i jačeg je okusa.
Potenje se zna desiti kad je jaka trava, i povračanje ali možda je od duhana.
Nisi se smijao jer se ne smije od svake trave i lakše se smijati s nekim nego sam sa sobom, lol.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
nesmijem gazirano niti blago radi krvni pritisak druze
vutra je od jedan kao glavni dilera u gradu
nisam kupio pricali smo nesto u vutri o dokumentarcima i ja mu kazem da nemogu da spavam da imam problema sa to i on kaze evo uzmi ovo zapali i bez brige
izvadio od torbicu koju je nosio oko pojasa one sa puno patenta mislim da je dobra neka nerazumem se ali to je vutra koju od duva
isto smo pricali pa mi je reko da kupuje od albancima i tako........nismo ni pricali o cenu kolko je i tako.........

nefiltrirani duhan?? pa to je od cigareta a cigarete pusim ko turcin i zelim ih ostaviti
 

herba_green

Banned
Banovan
14.03.2013
0
9
0
duhan sa filterom ali nemislim da je od duhana to povracanje a recite mi kako da smanjite efekat da brze prodje sto stanje jel ima neko predlog

a da novi akaunt sam otvorio posto zlocko mi unistio onaj pa eto idemo dalje nezlonamerno posteno
 

herba_green

Banned
Banovan
14.03.2013
0
9
0
zlo&naopako je napisao(la):
Prvo! Postoji tema. Dvije čak, koje obuhvačaju ovu.
Drugo! Ko je ovom Makedoncu dopustio da išta više piskara po forumu?

E da! Normalno da si se prepušio. Da si povuko i jedan dim, opet bi ti bilo muka. Taj si tip, nema druge. Meni nikad nije muka od kako praktički svaki dan duvam, ali prije, dok je bilo za zabavu, vikendom i tako, znalo je biti grljenja wc školjke.

Ugl. Ovo ću spojit, samo da skontam kako šljaka ovaj novi forum :icon_lol: A bome i tebi Makedonac ne gine opet predban, samo da se snađem :p
ja mislim da smo to prosli i da je ovo novi forum novi izgled i da mozemo biti fleksibilniji tako da vrati mi sve privilegije na moj akaunt nema razloga da radimo stare price znaci imam dobre volje da idemo kako treba isto i ti moras pokazati dobre volje i da sve to zaboravimo opet kazem puno toga je do tebe i zavisi ti kako se postavljas

nadam se da cemo naci sporazumljenje i budimo fleksibilniji tnx
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Još jednom, moj nick nije zlocko.
Nisam ja ništa uništio, sam si uništio svojim ponašanjem.
Nemoj pušti vutru, nije to za tebe. Možda shvatiš od nje kolki si primitivac, pa pukneš na živce :rofl:
Znaš, normalni, odrasli ljudi, kad im se da do znanja da nisu poželjni, shvate poruku i maknu se.
I da, ona pritužba te nigdje ne vodi. Samo dokazuješ moje tvrdnje :icon_lol:
 

herba.green

Banned
Banovan
14.03.2013
33
6
0
zlocko ako od jedno pusenje postaje se primitivac onda sta si ti druze? koji pusis svaki dan? jesi ti neandertalac?
i normalni ljudi ponasaju se normalno zato mozes to da razmislis jel se ti ponasas normalno ili to ti je primitivizam koje ima u tebi ili zelis da navredujes ljude?
pa ako si mod nisi bog nista narocito idemo redom ti tvoj posao ja moj posao tnx nadam se na ce se naci neki kompromis za ovu staro novu sitauaciju
 

herba.green

Banned
Banovan
14.03.2013
33
6
0
jeste na chatu navredjivali MAKEDONCE ha? jesi pcovao? jesi reko da si mod i da moze ti se? jesi omalovazivao javno
JESI TI KAO MOD PROCITAO PRAVILA OVOGA FORUMA??? JEL IH PRIMENUJES???
jesi ponudi da saljes menke preko poste jesi pricao na skipu sa mnom i navedivao na neke stvari
ZNACI TI KAO MOD OVOGA FORUMA NISI SE PRIDRZAVAO PRAVILA A ZELIS DRUGE DA SE PRIDRZAVAJU?????
ZNACI IDEMO SA KOMPROMISOM DA SE NADJE ILI IGRACEMO SE???
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kao što rekoh :) Kleveta, laže, dosadan je... pa mamicu ti tvoju nekulturnu, bezobraznu, arogantnu! Pa ko te čobane jedan branio kad su svi već pukli na tebe, jer si dosadan!? Ma ti nisi normalan, majke mi... Stvarno, nemoj pušit vutru. Evo, neću reći pravi razlog zašto, jer ću ispast zloban :icon_lol:

+ Od kada pravila vutra organizacije vrijede na skajpu? :icon_lol:

Btw, zar misliš da ćeš nakon drugog spamanja po forumu zaista ostati tu? Ma nisi normalan....

herba.green je napisao(la):
zlocko ako od jedno pusenje postaje se primitivac onda sta si ti druze? koji pusis svaki dan? jesi ti neandertalac?
Rekoh ti, možda shvatiš. Ja sam shvatio što sam. Ti još nisi :icon_lol:
zlo&naopako je napisao(la):
Nemoj pušti vutru, nije to za tebe. Možda shvatiš od nje kolki si primitivac, pa pukneš na živce :rofl:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.