Prvi grow by me

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.06.2017
18
88
13
52
Zasadio domacicu 10.05.Posuda od 25l zemlja za cvice kupljena ph6,puno sunca i lako dostupna voda.S obzirom da mi je ovo prvi samostalni grow savjeti dobrodosli .Zanima me kako da dobijem na volumenu a smanjim visinu.Isto dali biljci pomaze uklanjanje starih listova pri dnu i usmjeravanje.Koristim i biljnu hranu u tekucini .Kao sto vec rekoh savjeti donrodosli.Pozz iz Dalmacije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim
16.06.2017
18
88
13
52
VenloNL zahvaljujem lipo i bar odi nefali sunca.Nadam se da ce biti stogod za ovu zimu hehe tnx a lot...

VenloNL pogleda slike skuzia poantu i ocekujem novosti u nedilju.BDW hvala ti lipa i pozz iz Dalmacije.
 
Poslednja izmena od urednika:

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Zamoli da ti izbrišu dnevnik pa otvori novi.

Piši koji je dan biljci
Fino napiši koja je zemlja pa slikaš
Pa koje si mislio gnjoivo koristiti koje ti je priruci pa slikaš
Od koliko su rupe da li si miješao sa zemljom sa sajta

Topping ti je najbolji da smanjim rast onda biljka ide u širinu

Najbolje bi ti bilo 1 topping uraditi ili više puta i kada naraste do nek visine lagano lst uradiš

https://www.vutra.org/threads/treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid.6664/

Eto tu imaju treninzi

Imaš ovdje koprivu možeš je koristiti za vegu, kopriva koja je od ležala u posudi 2\3 dana se koristi za uništavanje štetočina, kopriva koja je od ležala 3\4sedmice to jest kada završi fermentaciju to jest prestane da pjeni tad se koristi kao gnjoivo . radi vani jer previše ima neugodan miris

https://www.vutra.org/threads/bio-uzgoj-gnojiva-i-pesticidi.2764/

Izmet od golubinje je dobar u cvjetanju

https://www.vutra.org/threads/vodic-kako-napraviti-tecno-gnojivo-od-golubovog-izmeta.13941/


Ako imaš od ovce ili krave izmet malo okolo biljke stavi kada pada kiša da ne bude gladna

Dobar je i slavol vvl nema u sebi npk i može se dodavati svako zalijevanje, a daje odlične rezultate

Biljka ti ima sada 1mjesec i 6 dana objavi sliku imam filing da je još mala možeš staviti mrežicu oko nje za zaštitu od puževa posle je možeš, a i ne moraš skinuti

https://www.vutra.org/threads/stop-puŽevima-step-by-step.14137/

Pročitaj malo ovo

https://www.vutra.org/threads/vodic-za-vanjski-uzgoj-outdoor.13392/

To je to što bi osnovno trebao znati fotografiši da vidimo tu ljepoticu
Koliko si posadio ako si jednu jesi li razmišljao šta ako pokaže muda ili je nešto pojede

Posadi još bar 2\3 ti najbolje znaš koliko ti može biti do iduće sezone
Pazi kad ulaziš u sajt uvjek fino
gledaj imali koga

Ovdje se informiši što imaš pitaj ne pitaj lokalne dilere i slično
Šutnja je zlato, vrijeme je novac

Gledaj malo i završne dnevnike i Beri informacije
Sretan grow:spliff::popcorn::
 
Poslednja izmena:

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
glinene kuglice si trebao staviti po dnu saksije , ne vidim funkciju zašto su po vrhu zemlje posute ...? biljka deluje bledunjavo , verovatno jer puno zalivaš .... smanji malo zalivanje i samo rokaj :):thumb:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ne trebaju ti kuglice u outdooru onaka, mogao si staviti 10%-15% u zemlji radi bolje aeracije korenje, tako da pokusaj kad i ako presadjujes da strpas to u zemlji.
Sretan grow i nek se zeleni :).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Metalhead
16.06.2017
18
88
13
52
Hvala na komentarima i malo objasnjenje .Kuglice sam stavio na dno posude i zamjesao 60 40 zemlju.Razlog zbog cega su tu je cista kozmetika radi susjedne kuce jer se malo vidi pa sam je pokusao zakamufliratii jer drugo cvice na balkonu je posuto s istim.
Prije par dana napravio sam LST i sad je pustila par lipih vrhova koje ce prec u rast. 1497946864969-1457370956.jpg 1497946923659-1203807272.jpg .Sad cekam da krene ozbiljnijem growu pazim na smjer vrha i vjezbam .....
 
16.06.2017
18
88
13
52
Za omjer 60 40 mislim na zemlju ne na kuglice.Naime pomjesao sam 60% zemlje za cvice i 40 %humusa i smjesa zemlje s crvljim izmetom.Ph6-6.5 visi postotak N-a ,te manjim udjelom fosfora i ostalih nutrijanuta.
 
16.06.2017
18
88
13
52
Pizdrav ekipa !Evo nakon par tjedana novi dogadjaji.Nakon LSTa i skidanja velikih listova pogled na samu biljku.Uglavnom sve mladi listovi i puno vrhova moram je malo preusmjerit kako ce dalje rasti a da ne ide u vis nego moja izvedba SoG pa kako bog da....pozdrav svima i uspjesna zetva... 20170703_103621.jpg 20170703_103612.jpg 20170703_103628.jpg

Naravno snimljeno jutros pa ima jos sjene ali vec sad je na suncanoj strani ulice hehe....ko u pjesmi

Koristi opciju edit/uredi
 
Poslednja izmena od urednika:
16.06.2017
18
88
13
52
Bog ...svima..hmm prije par dana skinia sam kific eto cisto iz znatizelje.Heeeheeee nemogu vam opisat kako se osjecam.....sritan veliko hvala mojoj dragoj biljcici..nemogu docekat da odradis sve do kraja..jedva te cekan
Eto toliko za danas ...puno srice i zdravlja pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
16.06.2017
18
88
13
52
Da upravu si Stipe nije kif nego mladi vrh...
Zovi kako hoces bit je da sam vidia kako otpilike radi biljka sto mi se jako svidilo ...
Isprika puristima i agronomima te svima koji se bave hortikulturom zbog krivog naziva..
Peace&out...
 
  • Haha
Reactions: Trimer