Prvi grow (domacica, moby dick, auto anubis)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
istina jer od najboljeg frenda stari me drukal a nije imal pojma o nicemu nego je nagadal jbt zato jer smo ja i frend jedini "igraci" u cjelom selu.. ono nikad nas niko nije vidio ni nista... al jbg neko sranje se zbilo s frendom doma porazbijal nest i vlastiti otac gas otiso drukat... mislim stvarno.. e sad ja neznam kako da otidem do biljki jer tu je murija na svakom ugluokrenes se murija... neznam dal bi bilo pametno ic.. al necu nikome rec di je grow jer ce me neko sjebvat.. :/ tak da uopce neznam kaj da radim al nemogu vise i gotovo idem ja dns tamo pa sta bude ako padnem past cu ako ne necu.. i to je tol.. :) evo upravo krecem.. :) pozdrav.. javim se s updajtom ak se sretno vratim.. :) bok ljudi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc and Milos89

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
ček, frendov stari te drukal da sina izvuče iz sranja nekog?
o bog te...

inače, za moje igre zna samo moja cura i buraz, nitko od frendova.
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
obavljen sitan harvest samo sporednoh vrhova i onih koje je bar malo udarila pljesanj... al uzeo sam si samo 1 torbu i nisam mogao vise trpat nutra... zato jos danas sljedi harvest najvece biljke iskljucivo zbog pljesni... trihome 60% milky 20% clear 20% smedih... sa slikama stizem drugi put...
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
hehe samo da kazem, imao sam neke problemcice s murijom i tak, i bil sam na prekrsajnom sudu i dosudil mi je sudski ukor i tak... rollamo chillamo dalje sve po planu i programu :D hehe znaci ovak fotke,mogu neke fotke postat al vjerujte sad vec puno fali,mislim pusi se pusilo se i pusit ce se... tak da u planu mi je novi grow.. the doctor i the church opet out...
neki skromni smoke report haha:
prva frula zamotana "ane" od pol pljuge smo se pitali jbt kaj je to? mislim ubili smo se...nista frend predlozi daj drugu sljedece a to je moby.. mi slozimo,prvi dim okus nikad dozivljen,fin vockast okus,to jue od haze-a... white widow u genetici fino zabjeljuje biljku... i tako... sve u svemu zadovoljan sam,sad sam vec naucio ponesto i sad jedva cekam proljece da krenem s novim boljim i efikasnijim growom,sa vise razmisljanja..
slike kroz koji dan.. :)