Prvi grow (domacica, moby dick, auto anubis)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
rjesena je vec.. s mikroskopom sam pogledal i 60 tamnik 40 milki.. tak da je zavrsila karijeru.. a iz stabljike ce mi frend napravit lulu... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
da nju sam skinuo.. znam uranio sam oko 2 tjedna.. al dobro bu .. jbg nestrpljivost... :/ ove ostale cekam u zadnju minutu
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
znam al nije moja nestrpljivost.. tu biljku sam preuzeo od frenda.. reko nemogu ovo ono starci i htio je da ja.. pristao sam i sad me davio nek skinem i nista ja skinem pa mu nek bude..
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
pozdrav vutroljupci... evo mali updejt... sve tece ko po loju... jos negdje oko 1 dana i pjesma :D hehe al bilo je i problema,zbog velicine prevrtali su se pitari... i tako.. al sve je sad pod kontrolom.. :) evo malo slika...
:maryjane:





:bananica :vb_kez: pozz do sljedeceg updajta prije harvesta :rasta1:
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
ljudi pao sam... neznam kako neko me iscimal.. sumnjam na najboljeg frenda.. nezeli murija rec ko je drukal... mislim nasli su mi doma 2 grama i pc grow box... dok biljke nisu nasli niti nece.. al ak nadu sam najebo... :/ jbg.. sad nemogu do biljcica.. jer je kompletni grad okupiran.... kompletan! tak da kad dobim papire moram otic harvest obavit i to je to.. samo me jedino malo muci sto su u pitarima al kaj,sta se moze dogoditi? mislim biljakam? uvenuce sigurno nego dal ce THC ostat isti ili??
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
žao mi je, frende

ako imaš nekoga u koga 100% imaš povjerenja, nek ti on to harvesta... da se ne sjebeš još...