Prvi grow (domacica, moby dick, auto anubis)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
evo mali updejt :) ovo je auto anubis ja nikako da shvatim kako moze tak mala biljka cvjetat..

sljedece je domaci neki strain najbolje se pokazala za ovu godinu,visoka preko 3 metra,nazvana ana :

pocela cvjetat.. prezadovoljan sam...
sljedece debeli moby-i .. :D oni su visoki oko 2 do 2.5 m... :maryjane:



i jos jedna domaja koja cvate vec mjesec dana :) fino se hedovi debljaju i ljepo napreduje

evo to je to.. do sljedeceg javljanja.. molim za kritike ili mozda pohvale :D hehehe.. :vb_kez:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
onda ti je losa drenaza, i poluprazna posuda, zasto nisi napunio posudu do vrha, koliko koren tu ima zemlje uopste, vidis koliko ima lufta + lokva na povrsini zemlje, a i zemlja izgleda prilicno losa, ne znam kakav je mix

28lzwc7.jpg
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
da znam, nego zemlja je ista ko i kod svih florabella sa malo sljunka.. al zasto je tako malen a ima mozda mjesec i pol starosti..
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
evo malo update-a.. :) mala slikica velike ane.. pocela je cvjetanje.. jako lepo mirise..
i ove slike debelih moby-a... a kaj da velim? na slici izgledaju veoma male,al vjerujte preko 2 metra je svaka,uzasno debele.. :D :leafblunt:
:joint2:
:kiss: i najljepsi moby..
i biljka u najjacem cvatu debljaju se hedovi i pab sprobam dal je vec dost dobra.. i mogu vam rec svaka joj cast a jos ima oko mjesec dana do kraja.. dobra čiba.. :D slikica

evo tolko o slikama.. zadnja najslada dva mjeseca su jos predamnom.. mada mi je ovo prwi grow.. nastavljam odmah u indoor kroz zimu.. pa opet van i tako.. kroz zimu nutra vani od 4 mjeseca. :vb_kez: :watchplant:
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
bok ljudi imam jedno pitanje.. grane su se rasirile od glavne stabljike sad neznam sta je.. dal ce trebati pojacati biljku s necim? evo slike:
i na sebi je imala dosta zutog lisca.. to sam poskido.. krenulo je cvjetanje ono.. pa da mi se ne slome grane.. sve ostale biljoze su potpuno tamno zelene... osim nje sad je nesto pozutila nadam se da nece vise.. a tretiram ih jednakoo :b_lame:
cvatuca grancica malo..
biljka u najjacem cvatu.. samo se deblja i deblja ;)
i tak.. komentari i misljenja dobro dosla :alien555:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
super kush strasno to izgleda malo povezi grane.Kada se topovi udebljaju i jos kada padne kisa savit ce se grane do zemlje.Ako je to uopce problem...


Moby je prekrasan:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
moze li mi ko pomoci mislim reci nest u vezi toga.. radio bi cannabuter ali znam kako ide i to da se treba pravi puter koristiti ne margarin nego pravi puter... al sad koliko grama vutre treba da se stavi-na koliko putera? dal ide hedovina ili moze i od trima ili pola pola? da znam koliko marihuane treba odvojiti za puter... :) hvala unaprijed :) :maryjane: