Prvi grow (domacica, moby dick, auto anubis)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
evo malo da stavim neke nove slike... biljke su u predcvjetanju... osjeca se lagani miris... prva slika moby dick... :)
v8bc.jpg

druga slika dva moby-a zajedno...
qfx.jpg

i posljednja slika najvece biljke zvane "ANA"
h3go.jpg

biljke gnojim jos uvjek sam plantela list-om.. :)
tolko od mene..pozz
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
reci mi.. MB su topirani? ili ne?

čini mi se da su ti mali su ti pitari ako oćeš da se šire.. ka šta si spomenia u prethodnim postovima.. il u zemlju il u veće pitare.. ako grišin, neka me netko slobodno ispravi..

ana dobro izgleda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Zasto ne ubacis te niljke u zemlju,bice masa bolje.Obako imaju malo prostora za korijen a i uocljivo je,kad bi ih ubacio direkt u zemlju,okopao oklo malo tu vegetaciju bilo bi znatno bolje stanje nego sad.
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
znam znam.. al ima problem, nemogu nac bolji sajt od tog.. nepostoji, al problem je sto vec na 30 cm je voda.. tak da to nije moguce bas moram u pitarima i kantama... a pitari su od 10 l a kante 25.. ja mislim da je to doboljno lose se vidi na slikama.. :/ a MB nije topiran , ostale su poprimile lst.. neke i lolipop.. bit ce hedovine ja se nadam.. :)
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Daj đubrivo za cvetanje automatiku,ostalima nemoj,sad ti tek pokazuju preflower,sačekaj tamo negde polovinu/kraj avgusta da krenu da cvetaju pa onda,do tad piči Plantellu list.
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
evo i mene nakon duzeg vremena nazalost bez slika al sa dobrim vjestima.. 2 biljke pocele cvjetati... malo me zacudilo sto su pocele u 7 mjesecu al super hvala bogu.. :) slike za vikend ;)
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
bok ljudi... evo mali update sa slikama nesto me zeza imageshack.. pa opoet malene slicice al molim pomoc javlja mi se na vrhovima lisca ne na svima lagano zutilo evo i slike :
q4ny.jpg
znaci to je ta biljka.. a sad problem:
9j1q.jpg

molim pomoc ,ja mislim da je to od slabog gnojenja.. :/ jer nisam tjedan dana mogo doc do gnojiva.. :/ kriza sa parama :D no,nije bitno...
evo i debelog moby-a :
hlxr.jpg
hehe bucko.. :D
a sad drugi,treceg sam zaboravio slikat,identicni ovaj :) oni su malo mrsaviji sve biljke imaju preko 2 metra :
lwpa.jpg

a ovu su biljke koje cvatu vec 2 tjedna,poceli se formirati ljepi budovi ... domacica
ftd6.jpg
7udu.jpg

a sad biljka auto anubis... koja me iznenadila visoka je oko 5 cm a tolko i siroka i cvate vec 2 tjedna .. pistile izbijaju na sve strane a ona se niti ne pomakne :D evo da vidite,tretiram ju isto ko i ostale,gnojena isto,sve isto al ona se ne mice :b_lame: :
lb9j.jpg

evo tolko od mene ,volio bi vidit neke komentare i kritike.. :) i naravno pomoc za onu najdrazu mi biljozu :) :goldmaryjane: peace
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
sve je to ok, al daj objasni sta radis kad dobijes tako sitne fotke, ne koristim bas imageshack, al zar nema neki drugi link za kopirati, thumbnail za forume il nesto slicno... predji na neki drugi server ako se tu ne snalazis, imas uputstvo o postavljanju fotki na forumu
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
hvala velicanstveni... :) tak male fotke jer trazi me imageshack da se ulogiram pa vec sam se logiral sto put, al nezeli prihvatit lozinku.. ubuduce cu se potrudit za ovak velike slike.. :)
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
moram vas nesto pitat.. ovak radio sam lagani lollipop na cvatucoj biljci, i sad da se mali budovi ne bacaju, posusio sam ih i pocnem ja purnjat.. kad ono sjemenka... a nisam vidio bananice ni nis.. moze li ko rec dal je herm ili?
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
njega je ta jedna menka sto je nasao zabrinula da nije hermic,pa sam zato reko...opusteno naso sam i ja pred kraj po neku semenku iako u blizni nema muda da oprase...ako ostavi dugo hermija normalno da ce imati i seme kasnije...no nije hermi u pitanju rlx :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
"It became evident that almost all unpollinated female plants would inevitably produce some male pollen. This is a survival mechanism: when a female plant is not pollinated by a male plant, it generates male pollen to fertalize itself. after self pollination, the female plant bears seeds"
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
istina, to sam vec negdje cito al ipak profesionalna ruka je dobro dosla :) hvala ljudi.. evo danas ih obisao i gledam jos jednom i nista.. curka dlakava ko vepar :D samo pistili naviru debljaju se vrhovi ... slike stavljam navecer..