Prvi grow, unkown seme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.12.2012
20
4
3
32
Semenke su stavljenje na klijanje 17.4. proklijale su danas 20.4. i sa tim pocinjem svoj prvi grow i svoj prvi dnevnik.
Seme je nepoznato ali mi se mnogo svideo ``high`` i rad, takodje su crne u potpunosti. Pa mozda i ispadne nesto od njih, sve u svemu ovaj grow radim cisto da bih bio spremniji i sa malo vise iskustva kada budem narucivao brendovana semena.

Slike cim izbiju iz zemlje.
 
29.12.2012
20
4
3
32
Hvala, nadajmo se najboljem :D
Stavio sam 4 semenke na klijanje i sve su proklijale.
Jutros sam bio da ih pobodem, kad ono grade nesto tamo..
tako da sam danas samo jednu ubacio u saksiju i stoji u dvoristu, a ove ostale 3 stoje u maramici dok ne nadjem novi sajt.. (nadam se da ce do sutra najkasnije biti nadjen)
Slike kao sto sam rekao, cim izbije iz zemlje :D
 
29.12.2012
20
4
3
32
Pre svega hvala svima i hvala na dobrodoslici. :)
-Na svu moju srecu nadjen sajt mnogo bolji od proslog i jos jedan veliki plus je sto u blizini postoji cesma.
-Dakle biljcice su za sad u casi, (nisu nikle, zato nema slika).
-Sunce direktno tuce na njih od ranog jutra pa do nekih 18h sto je idealno..
-Biljcica koja mi bleji u dvoristu je u saksiji od jednog litra od prilike, e sad moje pitanje je da li ta biljka moze da pregura vegetaciju i cvetanje u njoj?
Takodje imam pitanje za istu da li saksija moze da se pomera npr. Ujutro je na istoku sunce, a poslepodne je na zapadu pa da li ja smem da pomeram
biljku sa istocne na zapadnu stranu dvorista kako bih uhvatio sto vise svetlosti?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Nijedan sajt nije siguran,pogotovo ako ima česma blizu :D
Dugačak je period od starta do berbe,hehe ...ljudi bauljaju posvuda.No,opušteno samo...
Ako misliš držati 1 biljku kod sebe u blizini u posudi,minimalno trebaš posudu od 8 litara pa naviše.
Hebeš jednu litru posude :D
Biljke vole mirovanje i što manje cimanja,no slobodno ih premještaj sa sunca na sunce ...tako i sam radim :)
 
29.12.2012
20
4
3
32
Sto jest, jest :D
Ali ceo zivot zivim u ovom gradu i danas dok sam trazio sajt naletim na to mesto za koje ni sam nisam znao da postoji...
e sad, za ovu biljku, zelim minijaturu, cisto da je gajim i da je pazim haha ( neko ce pomisliti da nisam normalan )
nek mi da i 5 grama bicu srecan, zelim toj jednoj da se posvetim ali ne zelim da raste previse.. zbog komsija i tako dalje i tako dalje.. znas vec kako je to :D
( cesma je 250 m dalje od sajta a da ne se ne bavim tim ne bih se usudio da prolazim kroz takvu dzunglu samo da bih bauljao haha :)) pozdrav
 
29.12.2012
20
4
3
32
Evo samo da vam javim da je biljka iz saksije nikla, na sajtu jos nisam bio, nadam se najboljem. Javim kad se vratim :)
 
29.12.2012
20
4
3
32
Tuzna vest.
Sve 4 biljke su pojeli puzevi..... i ovu u dvoristu i tri na sajtu... sta da vam kazem..
imam jednu poruku za sve one koji prvi put rade OUTDOOR, dobro iscitajte forum pre nego sto se uputite u tako nesto!!!
Kao sto sam rekao ovaj grow sam radio zbog sticanja iskustva i evo ga, na neki nacin mi je i drago.. bolje ovo unkown seme nego WW, orange bud ili tako nesto...:)
Dnevnik se ne zatvara jer sam stavio nove menke na klijanje, naravno sad sa flasama preko saksija direkt na sajt. (izbusene rupe lemilicom zbog vazduha).