Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.03.2013
5
2
0
Pozdrav ljudovi :)
od 01.01.2013. imam posadjeno par random sjemenki.prvih 2 mjeseca su nazalost bile u vegetaciji zbog vremena i bla... nakon chitanja vasheg foruma (poshto mi je ovo prvi grow trebala mi je pomoch), stavio sam im lampu r7s od 500w.vishe nisu u vegetaciji ali je problem shto sada rastu samo u vis a ne i u shirinu.i da,vjerovatno i najbitnije, sve od njih imaju samo po tri lista :( znam da su velike shanse da je mushko,ali me zanima dali ima neshto shto mi mozete preporuchit(osim da ih bacim) pa da na kraju ne ispadne mudonja :) i naravno da mi nije cilj bio muchit biljke,samo nisam znao da makar su bile cijelo vrijeme unutra,da che (nazalost ochito premalo svijetla i toline) ih stavit u vegetaciju...svaka pomoch je dobro doshla :) thx unaprijed.

p.s; ako chete trebat slike mogu ih stavit :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa šta je na kraju mudonja ili pica? 3 lista i raste u visinu? Znači ja to zamišljam ovak grana od preko metra na kojoj su tri lista.
Bez slike ništa jer baš nemogu vizualizirati biljku od skoro tri mjeseca koja raste u visinu a ima tri lista. Ta lampa r7s je halogenka koliko sam skontao?
Stavi sliku da se nasmijemo :) tom čudu pa ti budemo znali bolje reći.
 
19.03.2013
5
2
0
hahaah nije visoka metar :D najvisha od njih ima cca 30 cm.uglavnom,vidjet chete i sami sad :)
 

Prilozi

  • Fotografija-0006.jpg
    Fotografija-0006.jpg
    169,1 KB · Pregleda: 66
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
r7s od 500w je halogen... trosis 500w... nadji hps250w pa ces videti razliku, ovako, mozda vegetacija izadje donekle, pazi da ne sprzis, al za cvetanje... sta reci, nastavi citati forum, sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Bok,,,evo da i ja malo pametujem,,,,zbilja deprimirajuce kad covjek najde ovakav Forum i ustanovi da mu je sva dobra volja i muka u biti ,,smijeh,, ali srecom evo tebe na pravom putu,,,pronaso si spas za biljkice i tvoje muke...vecina ovdje je prosla vec takva iskustva,,,,,i sad sto vise pracenja svih vrsta infosa i
No Frks,,,,i tvoj ce grow zavrsit u Frulicama i Trubama
 
19.03.2013
5
2
0
pozdrav :) imam opet par pitanja :D prvo; biljka je sad visoka cca 1m i ima cca 40-50 sjemenki.dali me to treba brinuti ili ne? i drugo;neke od tih sjemenki su se otvorile i iz njih pada bijeli prah pa mi se chini da je to na kraju ipak mudonja??? dali se moze znati po tome ili da chekam? nema cvjetova, samo su se neke sjemenke otvorile.... druga biljka je it neznam kojeg razloga ostala manja i to dosta makar su sadjene istovremeno.ona je visoka cca 60 cm :/ ako neko zna neki pametni odgovor pls help :) thx
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
800px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.