prvi growe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.06.2012
25
0
0
35
zdravo drugari ovo je moj prvi growe u pc-u
imam 3 lampe hps od po 20 w i jednu od 23 to je oko 4500lm
tek sam ih stavio nikle su dve
imam dva ven.od po 12 w
zanima me koliko svetla da im pustam jer sam zbunjen neko kaze 12/12 neko 18/6 divlje su ne znam kog su jos pola pa nek mi pomogne neko
imam i djubrivo cvetal tecno
oblozen je pc sa onim za odbijanje svetla sto se koristi za kola napred uskoro cu slike stavljati .. .
do tada nek mi da neko savet neki :) unapred hvala
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Ubaci neku sliku i vodi ovo kao dnevnik,neka ti ljudi ostave neki komentar.Vidim da si pocetnik kao i ja.Procitaj ovo https://forums.vutra.org/section/11-food.html.Tu ti je sve objasnjeno,citaj redom i informisi se,prati postove i saznaces mnogo toga.Nemoj se zaletati kao ja da nebi dobio status pred ban,kao ja i procitaj pravila foruma pa ce ti sve biti mnogo jasnije.Jer sve sto pitaju je uglavnom vec objasnjeno 100 puta,akoliko sam skontao ne vole bas ponavljati neke sitnice.Naravno,ako imas neki veci problem mislim da je ok da onda pitas.I ovo ti moze biti korisno https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/8083-treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-data-sid.html,ali pricekaj jos malo.Za pocetak nabaci neku sliku growa i box-a.Ae uzdravlje i srecno sa grow-om.
 
28.06.2012
25
0
0
35
hvala na uputstvu :) sorry zbog neznanja mog :)
nisam mogao da se snadjem ovde.sad kad ste pomogli bice ok :)
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
zelenaboja je napisao(la):
Pogledajte prilog 2216
Pogledajte prilog 2217
Pogledajte prilog 2218
Pogledajte prilog 2219
ova je zadnja sa terase biljkica ima 20 dana ja mislim nisam tacno siguran
da vidite otprilike kako to izgleda


Druze nesto ti nije u redu sa ovim slikama,ili bar ja ne mogu da ih otvorim.
Evo evo ti sajt ImageShack® - Online Photo and Video Hosting -na njega upload-uj slike,pa sa njega dodaji u postove,tako ce svi moci da vide o cemu se radi.
Ako se ne snalazis,tu sam da pomognem.Ali nije tesko,verujem da ces se snaci!
 
28.06.2012
25
0
0
35
cekam moderator da mi odobri dnevnk sta vec,tamo vidi stavio sam preko tog linka slike :) hvala :) na pomoci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.