Prvi indoor 400hps automat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.11.2015
30
57
18
34
Ej ekipa, rjesila san problem sa vlagom, je bija problem u pocetku al to mi vec neko vrime fukcionira i nije problem... cak prije neznn sta da mislin o samim biljkama ka sta san vec napisala, idu dosta u siinu a u visinu bas i ne, istovi su im nekako veliki, cila bilka mi se cin neproporcionalna, ja cu stavit koju sliku a ako ko sta ima savjet.... neimenovano.png neimenovano.png neimenovano1.png neimenovano2.png neimenovano3.png
 
05.11.2015
30
57
18
34
Evo ih, 20-ti dan, zaljevanje svako 2.3 dana, popravljam vodu sa limunskom kiselinom da bi snizila ph.Cini mi se da im prija.
Vlaga najcesce oko 50%, temperatura oko 25-27°c.
Cekam ph metar za kiselost zemlje, tu jos neznan kakva je situacija.
Evo par slikica moga busha, svi komentari dobro dosli:):thumb: IMG_5571.JPG IMG_5572.JPG IMG_5573.JPG IMG_5574.JPG IMG_5575.JPG
 
05.11.2015
30
57
18
34
pozzzz ekipa, opet ja..eyessss:
zaboravila cijelo ovo vrijeme pitati, jeli bi znao netko detektirati o kojoj se ovo vrsti kod mene radi (ili je možda još rano za to)?
naime, kako sam i pisala u startu, dobila ih iz dobre i sigurne ruke, čini mi se indika:oops:, i rečeno mi je da je automat i da samo pičim 18/6...
ali me zanima šta imam pa ako ko može malo pomoći
tnx in advance:love2:
 
05.11.2015
30
57
18
34
ne bi htjela previše piskarati ovdje, ali vjeruj, on zna, priča je pouzdana 100%, samo kad sam uzimala box, sve sam uzimala odjednom pa i bebice i jednostavno previše informacija od jednom a ja trenutno ne mogu do njega da ga pitam, nije mi pri 'ruci'...

jeli velika 'frka' ako mi vlaga kad lampa ne radi ide preko 70?
 
Poslednja izmena od urednika:
05.11.2015
30
57
18
34
majko mojaaaa...:fuck:
će da bude nesanice i debelih računa za strujuo_O
ako mogu pitat i ako slučajno znaš, 400w hps, 18/6 uz ventilaciju 0/24, koliko će me to koštat:eek:
 
Poslednja izmena od urednika:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
veruj mi prvo veče ima da te muči zvuk već drugo nećeš ni primetiti samo piči biljane izgledaju prezadovoljno s pruženim tretmanom :) samo se nadam da su automati jer još uvek nisu pokazali niti jedne stidne dlake da ne bude sav trud za džaba ;) ili da ih držiš u vege do 30 dana pa tada prebaci na 12/12 da vidiš o čemu se radi. Do tada bi već sigurno ako se radi o automatima morali pokazat po koji brk ;)
 
05.11.2015
30
57
18
34
večer:wave:
evo da updateam malo...
nekih većih promjena u tretmanu nema, voda svaku par dana, toplo, vlažno i čini mi se da dobro napreduju i da im godi..:D
evo i par sličica, ako se ne varam i brčići su tu..ili?:rolleyes:
i ako može pitanjce..
koristila sam bio tabs start paket i u uputama piše da nakon početnog tretmana nema potrebe uopće za provjerom pH vode, samo zaljevati...može neka pomoć?
trenutno koristim vodu 6,5 nakon malo limunske :oops:
IMG_5619.JPG IMG_5622.JPG IMG_5623.JPG IMG_5624.JPG
 
05.11.2015
30
57
18
34
Poz ekipa. Evo mene opet:skot::
Danas je mojim bebicama 39-ti dan i dobro napreduju. Guzva mi je u box-u, 5 biljkica na 100x70, u jednom trenu nisan znala sta da radin:watch:, cak san tila izvadit jednu vanka tako da ostale imaju mista za sirit se i rast, al bilo mi je zaj pa nisan.
Zalivan iz sad malo cesce jer su vece i naravno da im triba vise vode. I dalje sam na 18/6, radi ventilator unutra, i onaj za izvlecenje zraka s filterom, temperatura i dalje oko 25°, vlaga varira od 35-45. Sad valjda triba samo cekat...:zvizd: Ja se nadan da su mi sve zenske, bar tako izgledaju, samo jedna napreduje sporije nego druge, pa mislim kad ove budu spremne za berbu, da ce jedna kasnit. Evo slike ispod, ako imate sta za dodt, slogodno, hvala!:thumb: indeksiraj.jpg indeksiraje.jpg indeksirajh.jpg indeksirajw.jpg indeksirajwq.jpg indeksirajh.jpg
 
05.11.2015
30
57
18
34
Ova jedna kao da je malo otisla u visini,probaj je malo spustit sa ostalin curama :) mozda gresim,al na slici mi tako izgleda... i super ovo ide :thumb:
Je je, ta jedna je naprednija od ostalih od pocetka...svaka je drugacije visine...neznan sta da napravin, bojin se da ne ode puno u visinu, a nebi tila da dode do lampe...