prvi indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
evo mene opet s malo slika, zanima me dal je ovo crno na vrhu normalno ili je neka bolest?




i namjeravam ju pobrat sutra preksutra....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa nevidi se nista uslikaj bolje pa ponovo stavi ja mislim da netreba da beres jos al kazem bolje slike pa ce biti jasnije...

nemoj zuriti sa branjem ako to nije potreno uslikaj jos jednom.
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
evo malo boljih slika. ugl zanima me ovo što je zaokruženo na slikama. par vrhova mi je tako crno, a nikad prije to nisam vidio


 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Tak sve i treba bit samo nije ni blizu gotovo. Meni vise na ljubicasto vuce ovak prek slike...
E i dobra ideja od tinitusa!
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
[FONT=&quot]bilo kako bilo, ja sam malu pobrao danas....jer sam jučer probao jedan vrhić koji sam prije 3 tjedna ubrao i fino me opalio....[/FONT]
[FONT=&quot]evo zadnja slika u jednom komadu:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]odrezana:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]glavni vrh:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]vrhići:[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]i obješeni na sušenje:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]za početak 2-3 dana sušenje u ormaru,a onda ih stavljam u pc box u kojem će uskoro krenuti novi grow.[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]i zanima me dal bi trebalo kakav ventilator staviti da puše po njima?
[/FONT]
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
a kak ne kužiš da se nije mogla bolje napumpat.... već je 11mj, sunca gotovo više ni nema, zašto da bzvz stoji u kutu u sobi?
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
pa i nije s obzirom da je cijelo vrijeme samo koristila sunce kao svjetlo.....i zbog mog neiskustva je i pretrpila svašta, tak da bolje manji urod neg da ju bacim il nešto drugo.....ovako će barem bit tu i tamo za popušit malo