Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
teško je reči kojeg su pola pošto su slike dosta mutne, češ vidit kroz 1 do dve sedmice bi trebale pokazat pa polagano
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
daj poslikni malo bliže stabljiki, tamo di se račva list sa stabljikom, da vidimo dali ima koja ženka..
ovak izgledaju super, samo uzalud vam trud svirači ako će poslije ispast mudonja!

u svakom slučaju biljke lijepo napreduju... i lijepo izgledaju

pozdrav i sretno! :hehe:


P.S. slikaj sa super macro opcijom, neznam kakav imaš fotić ali ako imaš najobičniji digitalac lupaj samo na macro, kada slikaš sitne stvari.. tipa određivanje spola i hedove....
i pazi na fokus, vidio sam na par slika, slikaš pistile a fokus ti je pobjegao na neki nebitan list... takve slike su neiskoristive za to za što bi trebale pokazivati
 
25.08.2009
16
0
0
34
Evo i mene opet nakon nekog vremena sa ne baš dobrim vjestima.Najmanja od tih biljaka je bila uništena od strane jebenih pauka.Neznam kako su je mogli u tako kratkom vremenu skoro cjelu uništiti.Pri glavnom vrhu biljka je doslovno ODGRIŽENA..Neznam ko je i kako je to mogao napravit.UŽAS

Ostale dvije su u redu, rastu al neznam kako još nisu pokazale spol..Ili je problem u meni pa nemogu prepoznati.Nažalost digitalac mi je u kvaru pa nemam neke slike.Je li moguće da još ne pokazuje spol?
Biljčice su visoke oko 1m i 60-80 cm i idalje jako rastu.
Evo i mali video update najveće biljke :

http://img691.imageshack.us/img691/4926/26072010006.mp4
 
25.08.2009
16
0
0
34
Evo drugovi, javljam vam se s odličnim vjestima. Jučer sam poveo jednog kolegu kojemu vjerujem na sajt i on mi je potvrdio ono što sam i sam mislio: Oboje su CURICE!!:181::sun2::sun2:
Niko sretniji od mene :sun2: