Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Spavanje s psom, sve poze!

Tko god je pokušao natjerati psa na spavanje u košari kraj kreveta zna da je to nemoguća misija. On jednostavno želi CIJELI krevet za sebe!


1390672532-618-x-707px-spavanje%20s%20psom.jpg
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Ja imam psa mjesanca haskija i zlatnog retrivera, prelijep je i pametan, ima oko 3 godine .
Duva samnom travu kad god ga povedem , voli da se opusti i stonira :D heheh
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.752
143
79
Sumarak
Nemam kera trenutno, ali imao sam kao dijete madjarskog pulina, rokson moj, ali komsija ga otrovao od tad nisam imao nikakvog ljubimca, a to je i jedini imam na yt snimak sa slikama i malim videom koji je pratio njegovo odrastanje, rado bi podijelio s vama, ali ne bih da dijelim profil od yt, ipak mi je sigurnost na prvom mjestu, a razmisljam da sebi nabavim dobermana, pa ako budem vidjet ce te sliku steneta, ali obaveza je to, pa tak da nece bit u skorije vrijeme :))
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.073
15.737
358
I ja imam madjarskog pulina, a labradorka je nažalost uginula pre dve nedelje, imala je 12 godina.. :(
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Slazem se sa tobom Avanturo...:) ali ipak mi je favorit ona slika sa stafordom sa kapicom na glavi i sa svecicom ,koju je postavio Muskolo...:)
 
26.06.2013
38
25
8
Volim životinje i poštujem ih.
Smatram da je posedovanje pasa (i bilo koje druge životinje) u funkciji ljubimca apsolutno nepotrebno i sebično, a posebno onih "rasnih" koji se kupuju od odgajivača.
Jedino što delimično podržavam to je usvajanje napuštenih pasa i to samo ako neko živi u kući i ima dvorište.

Veza između čoveka i psa jeste jaka. To je vuk koji je prišao čoveku i dozvolio da bude pripitomljen radi obostrane koristi. Pitanje je dokle bi smo bez njih stigli.
Međutim, kupovanje i podsticanje razmožavanja onih genetski modifikovanih rasa pasa, koji se potom čuvaju u malim stanovima i provedu po 22h u zatvorenom prostoru mi je brutalno.
Psi su zaslužili više od toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Modesty Blaze