Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Imam policajca u ulici to jest narednika i ono cijela ulica zna da imam jedini staforda i svi znaju kako izgleda i nije samo do policije vec do staraca i svasta nemora svako znati el duvam,ali budem stavio jednom prilikom :))
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
aha onda ti je oprošteno :p hehehe


a kad sam već tu među psima, mom je ovo jedna on najboljih zabava, a meni poslije i ne bude baš zabava :D ali dobro šta ćeš, voliš ga pa se ne moš ni ljutit :p

edit: sad sam skužio tek, dobre papire je uzeo kidat!!!

599565_374419762641435_1807372036_n.jpg
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
Poz svima. Ja imam zenku dobermana, 8.mj ima..kad joj nesto das za igru raskomada u roku odmah, kao i tvoj..zato ima jednu poderanu kosarkasku loptu koju navlaci al nece ni ta dugo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic
04.02.2013
21
9
0
38
A dog has no use for fancy cars, big homes, or designer clothes. A water log stick will do just fine. A dog doesn't care if your rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart and he'll give you his. How many people can you say that about? How many people can make you feel rare and pure and special? How many people can make you feel extraordinary?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja čekam putovnicu za ovog malo bićence :icon_lol:

JYYwb2Y.jpg


Vlasnici su iz slovenije i moraju mu napraviti papire pa bi mi trebao stići u 9 mjesecu. Riječ je o naj inteligentnijoj i najhiperaktivnijoj psećoj vrsti, svi vjerovatno znate. Kratkodlaki Jack Russel Terijer. To će mi već biti drugi, prvog mi je zgazio auto na žalost :icon_cry:, a naučio sam ga svašta. Znao je voziti skejt i obožavao je to, znao je hodati i na prednjim i na zadnjim nogama, obožavao je skakati u more sa najveće stjene i roniti samnom. Ma pas kakvog bi svatko mogao poželjeti, i nemogu dočekati 9 mjesec da ga dobijem :)
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Ja ga taman naucio da ne jede a on umro :sadbanana: (sala naravno).
Kako sam danas cuo na tv-u: "ako ti je pas agresivan,razmazen,nervozan ili sl. sve je to do tebe i tvog odnosa prema njemu,a ne do samog psa"-znaci bas kao da odgajas dijete,a ne zivotinju ;)
Eo mog ljubimca ;) :

Mjesavina njemackog ovcara i sarplaninca,pametan,tvrdoglav i odan,djeca ga razmazila po ulici pa je prava "maca" postao :snupi: ,linja se tokom cijele godine pa je prije par dana dobio jedan posteni haircut :D.