Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
A joj Cupodlak je ćudo ...trep,trep haha taman to :) uz to stvorenje nema depresije.Preslatko
A pogledaj ovoga homosapiensa iznad ..odnosno pokraj Cupodlaka kavalira haha koji kontrast :fuck:

edit.
pitam drele ...i sta kazes na Cupodlaka a ona gleda ...a koji ljevi ili desni ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Cupodlak je mali pas al je zato ogromna maza. Satima bi lezao ako bi ga neko ceskao iza usiju :)

Kakva depresija, cim osjeti da te nesto muci priguzi se uz tebe i tacno osjetis kako negativna energija iscezava polako.
Alergican je na macke. Ima jedna komsijska koja nam dolazi u dvoriste kada je Cupodlak u kuci. Viri na staklena vrata terase i podhebava Cupodlaka. Jednom je izletio vani a macka pobjegne na orah, sat vremena sam ga moljakao da udje u kuci, al zalud bjehu molbe moje. Pikirao macu i ne hebe zivu silu. Jedne prilike skocila na njega kada je pisao ispod stuba od kapije, sa stuba pa pravo na njega, kad ga srcka nije strefila. Od tada ne voli macke, osim jedne na koju sam ga tri dana privikavao. Tolerise je u blizini, al mene strah ostaviti ih same :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Shvaćam odnos :)
Tako je i kod nas.Toleriše al' kad smo svi ... nasamo nismo još probali.Može par minuta ali za više nemamo hrabrosti :D
No i ovo je pomak ogroman u odnosu na zadnjih 9 godina.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
i ja imam macana koji voli umjetno sunce...a da to nisam ni znala...svako malo ispadne cijev s upuha i sve si mislim pa šta je to...i onda jedan dan otvorim box, a ispod stolice na kojoj je ventilator moj se mačak sunča, hahaha

zato moje biljozice nisu još na cvjetanju jer moram kupiti rešetku

biljke narasle, zasjenile skroz stolicu, pa mačak promijenio poziciju, tik uz prigušnicu :)

C731IGIl.jpg


neko mi ga je izlemao po kičmi ili ga je auto malo strefio pa je bio 2 tjedna inkontinentan i ne osjeća baš rep pa si ga je siroče skoro i pregrizao, al evo sad je bolje

inače, to je moja panterica i mali crni zeko, pa je fotka takva da ga neko ne bi prepoznao :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
I ja imam crnog macora... :) Rado bih vam ga pokazao ali nikako ne nalazim opciju da ubacim sliku direkt sa kompa. Na starom forumu sam znao a sad ne nalazim,pa ako bi mi neko dao neki "hint".
:spliff:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Legao u 3,spavao do pola 10,kiša,susnježica,hladno vani,brrrr ... drva gore savršeno,topla dnevna,kavica,vutra radio,budženje laganini ... i naravno :spliff:jutarnji,mali.
Ide Sativa od milja Mimi...
Skok sa stolice na stol.Ja pišem post u temi jednoj,mrnjauuuu,mrnjauuuuuu i kud će,tu će ,fino se izvali na tastaturu.Hehe,šta sad ?
Napisah 4-5 rečenica,nisam još gotov ... tek trebam početi pisati.
A ona poče da uživa u pogledu na kišan dan. DSCN1438.JPG
Još malo naštimavanja položaja,ekran mi odjednom popizdi i maknu mi Vutra.org sa ekrana na zaslon kompjutera.Ne vidim na ekranu ikonu od gooogle chroma,od nje :)
Aj' nekako se izorganiziram,Tutankhamon fino radi,na radionu fini mix ide...povratim se na Vutra.org.

(Koje je ovo savršenstvo,ovo spašavanje teksta...dogodi ti se da odeš sa stranice,hehe ... pa kad se vratiš,sve što si napisao stoji,prva liga za napušence)

I tako ti Mimi leži na tastaturi,žena kaže ... pa ostavi ju da leži,ja kažem,a hebiga.Taman nabacujem budženje :) ,Mimi uživa. DSCN1439.JPG Ja kontam...
Odjednom se sve pogasi,i iskoči mi neki prozor na ekran DSCN1441.JPG
Saaaaativooooooooo,ni slučajnooooooooo ne stiskaj da !!! Ko' zna šta si pokrenila !!!
E onda sam ju pomakao.Pogasim ovo pokretanje nečega,vratim se na Vutra.org u post gdje sam bio,pa da nastavim tamo gdje neznam ni sam gdje sam stao...
I onda tek skužim da mi je kod prvog kuršlusa na ekranu u istoj sekundi ;obrisala moj tekst,napisala nešto svoje,poslala to i maknula Vutra.org sa ekrana kompjutera :D
Hehe,Mimi ... strava mače :D
 

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
sale, imaš baš lijepog mačka, isti je kao moj bivši mačak. inače obožavam crne mačke i igrom slučaja baš sam nekako stalno nailazila na takve. ili su oni možda na mene, ne znam. u jednom trenutku sam imala 3 crna mačora, najstariji od 16 god. uginuo je prošle godine. sad su dva ostala kod moje mame jer moj suprug ne voli mačke, a ja ih obožavam.

Edit:
evo još jedna fotka moje garavuše :D

 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Hvala! :)
Ja ih prosto obozavam kad su onako umiljate. :) Imao sam pre ovog macora, jos jednog kojeg sam jaaaako volio,ali je nestao. Ne vjerujem da je odlutao jer je bio bas privrzen kuci. Bio je zut i Cezar komp.jpg pomalo cupav. Mislim da je bio neki mjesanac sijamske i obicne macke. Evo slika:
 

Prilozi

  • Cezar maneken.jpg
    Cezar maneken.jpg
    205,6 KB · Pregleda: 16