Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Nasao sam najboljeg prijatelja danas kad sam se vracao iz grada :). Stajao na stanici, sav se trese i cvili, i gleda tuzno u mene... Evo slikica kad smo dosli kuci i pojeli prvi obrok nakon puno vremena 20150421_190316.jpg Budio se jos samo jednom pa sam ga nahranio i odmah se vratio u krevet. Evo nas dvojice sad, gledamo sta se desava na Vutra.org, uspjeli smo se uvuci u kucu da nas ne vide:D
20150421_220413.jpg Ko zna sta mu se sve desavalo do sad, utone u dubok san i pocne da cvili, i trese se stalno...
Ali sad su muke gotove :)
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Evo vec dva sata spava kraj mene, malo mi je za brigu jer upadne u neki trans, cvili i trza se i srce mu lupa 100 na sat, jedva ga uspijem probuditi. Imao sam pse do sada ali nisam ovo jos vidio, sta mislite jel samo trauma ili bi trebali do veterinara ako se nastavi?
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
To je pametno, kupicu i neki sampon da mu pobijem ako ima nesto na kozi a i ne bi mu skodilo kupanje :)

Vec nas vidim kako nekad u buducnosti idemo na sajt zajedno :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Obavezno uzmi dvije tablete. 2 tjedna napravi razmak izmedju njih. Moj je htio pojesti ju skupa s hranom, medjutim ako ne bude htio, smrvi ju, zamjesi s malo paštete ili neceg tog tipa i to ce pojesti sigurno. Skidam ti kapu! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Svaka ti čast! I ja sam prije 4 godine udomio tada možda dvojmjesečnog psića jer se skoro smrznuo sam prek zime vani i mogu ti reć da mi je to bila jedna od boljih odluka u životu jer sam dobio najodanijeg prijatelja! :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Svaka cast sto si uzeo tog psica,ali gledaj ipak da ga odneses kod veterinara,ako nista drugo bar iz predostroznosti. Bice to lijep pas kad poraste. Mada je sladji ovako kad je mali. :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ekipa psi su vam prekrasni.....

.....ja cu uzet ovako nesto kad ostvarim uvjete a do tad strpljenja.....



@
Tropico-kolko je star tvoj pas? imas kakvu sliku odraslog? iako je ko stene presladak......

.......proslo je 5 godina al zelja nije nestala.......

 
Poslednja izmena:

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Za gliste mu kupi Prazinon ili Pratel (4 kn komad), ide ti jedna na 10 kg. Znaci, ako ima oko 7 kg (karikiram) daj mu 3/4 cca, iako mu nece biti nista strasno od cijele, ali da izbjegnes moguci proljev ili povracanje. I skupljaj mu izmet par dana nakon tablete, da se druge zivine ne zaraze glistama kad ih pokenja.
I kad skupis lovu, cijepi ga prvo protiv zaraznih bolesti, onda protiv bjesnoce i chip, ako ti se izgubi, da te mogu kontaktirati.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
O debeli i ti si tu :) za gliste papa pastu posto je veterinarka rekla da su za tak malog psa tablete prejake i da bi mogla povracat i dobit proljev :) evo bas jucer klopala pastu i srala gliste, a izmet skupljam jer kenja na pelenu na balkonu posto jos nesmije van sa drugim psima i na povrsine gdje su bili drugi psi, lova za nju nije upitna, dns odradili prvo cijepljenje i cipiranje, bez brige ;) kad napuni 3 mjeseca morat cete se upoznat ;)