Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Aaaaaa cudo je, ja ih obozavam. Imam muskog starog 3 god. zelja mi je jos jedna mala zenka, ovako crno-bijela ili plavo-bijela.
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Joooooj kako vam zavidim..tako bi ja rado pokaza svoje bestije..al strah je jaci da ih ko ne prepozna..
3 posebna pasa i macji terorista najmlađi clan porodice a ujedno i gazdarica u kuci :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
kad god odspava i kad se probudi ... iznesi štene van neka se popiša
kad jede ... prati i kad se uzvrpolji,izvedi ga van neka se pokenja
između toga pratiš kad počme davati znake da ga 'tera nužda' ...reagiraš
i štene navikne na van :D
i da ne zaboravimo... malo novinama po guzici ako se upiša unutra :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:D,ja uzmem 2 lista(sredinu) neku večer, iz reklamnih novina... i prekitim par puta po dužini,isprobam na svojoj ruci,kao da si se udario nekom svilenom maramom (toliko 'boli' :D ) pa da isprobam 'batinu'
hehe,ne boli ali funkcionira i na prazno :D (tj,bez da se ukenjala u kući) :D

Za tjedan dana je dobilo čudovište kilogram i sto :)
Sad ima 3 kile i 100g :D
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
dugo vremena sam mislio da nikada necu imati nikakvog kucnog ljubimca ,ali kako trenutni zivotni planovi stoje ,promjenio sam misljenje :D i ozibljno razmisljam o psu.

Ima li neka preporuka od eksperata.

Pas nece biti bas pod nadzorom 24 sata .

Recimo vikendom ce se s njim provoditi po vise od 5-6 sati skoro svaki vikend.

Preko radne sedmice bi ga se obilazilo svakodnevno po makar 2-3 sata ,oko 3-4 cana familije.

Bio bi na otvorenoj parceli od cca nekih 3 dunuma.

Sto se tice osobina :

da je kids friendly izrazito
ne mora biti neki opasan pas ,ali makar da malo cuva imanje ,ne bih da raskomada nekoga,onako da se pravi opasan nekad :D
da nije ogroman
da ne przni puno ,aristokrata :d

Znam da je sve do onog koji ga odgaja a to bih bio ja i moja porodica

Nadam se da ne trazim previse :D
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
@LOoD

Kakav je sa djecom ovaj puli ? madjar s dredovima :razvaljen::

inace sada sam u dilemi ,mada je trenutni izbor ovo cudesno zivo bice :

https://en.wikipedia.org/wiki/Shar_Pei

I inace , imam vremena jos razmisljati do slijedeceg ljeta ,ali mozete li mi savjetovati i kada odlucim da kupim stene ,gdje i kako ?

Citav prostor EX-YU dolazi u obzir.
 
Poslednja izmena:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@Saoirse imo sam i ja macka cak 2, ne znam nista tu ne pomaze meni se znao popisat po kucistu, cak ni kad sam ga otreso u to mjesto nije pomoglo, ko hoce zivotnog prijatelja, beskonacno odano bice, nek uzme psa...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Diskobaja brate kako mislis dovesti macka u red na nacin da ga otreses na mjesto gdje je napravio to sto je.
Ja ima 4 macke :) Tri macka i jednu macku..najstariji ima 12 godina pa 9 pa 7 pa evo najbalaviji kifla ima 9 mjeseci i 6,5 kila haha nebitno.
Jasno jbga nemozes od macka ocekivati da ode po rizle i donese kusur. Naravno da to nisu iste zivotinje..bitno se reazlikuju i to je cinjenica ali tko misli da macak nemoze biti vjeran .....vara se ;)
To su strahovito inteligentne zivotinje i da nisu tako česte bile bi hebeno skupi kucni ljubimci.
Btw Macak se popisa ako ga nisi sterilizirao ili ako nema svoj wc koji mora biti cist to je vazno.To su uvjeti i ako to ispunis..imas najurednijeg kucnog ljubimca na svijetu ;)